Чому варто замислитися про придбання розумної пральної машини

Що таке «розумна» пральна машина і чи потрібна вона вам? Дізнайтеся, які марки краще і скільки коштують розумні пральні машини.

Нові розумні пральні машини за допомогою Wi-Fi стають все більш популярними, але що це таке, як вони працюють і скільки коштують? Наші майстри які виконують ремонт пралок у Львові, пояснять вам можливости вашої машинки.

Читайте далі, щоб дізнатися більше про технології, особливості, на які слід звернути увагу, і про те, які бренди, включаючи Bosch, Miele та Samsung, працюють у цьому розумному просторі.

Що таке «розумна» пральна машина?

Розумні пральні машини — це прилади, які можуть підключатися до домашньої мережі wi-fi так само, як інші пристрої, наприклад, планшети і смартфони. Потім можна налаштувати пральну машину дистанційно за допомогою програми на телефоні або планшеті, а також через Google Assistant.

Вам також необов’язково мати смартфон – ви можете налаштувати її вручну. Таким чином, якщо у вашого партнера найновіший iPhone, а ви все ще граєте в «Змійку» на старій Nokia, ви не зможете відмовитися від прання.

Функції інтелектуальної пральної машини

Розумні пральні машини можуть бути оснащені безліччю додаткових корисних функцій, зокрема:

 1. Дистанційне керування за допомогою програми Запуск, пауза та зупинка прання за допомогою смартфона, планшета, Google Assistant.
 2. Автоматичний вибір програми після заповнення декількох простих даних програма визначить найбільш підходящу програму для прання.
 3. Місткість. Машини можуть бути від 6 до 12 кг. Більшість моделей визначать завантаження білизни та використовують потрібну кількість води та енергії.
 4. Автодозування. Деякі машини зважують завантаження та відповідним чином регулюють кількість миючого засобу.
 5. Пошук та усунення несправностей Машини можуть виявити проблеми та роботи з технічного обслуговування, які необхідно виконати, та миттєво повідомити вас про це через програму.
 6. Додаткові програми. Більшість додатків пропонують додаткові програми, що завантажуються, включаючи прання пором і цикл для очищення барабана.
 7. Функція пам’яті. Деякі програми запам’ятовують програми, що найчастіше використовуються, і пропонують їх при установці режиму прання.
 8. Використання енергії. Перевірте, скільки енергії споживає пральна машина в режимі реального часу.
 9. Безпека. Цикл не почнеться, якщо дверцята відчинені або машина не підключена до водопроводу.
 10. Додавання речей. Впустили шкарпетку дорогою в машину? У деяких моделях є функція додати річ, щоб ви могли кинути її в середині циклу.

Порівняння популярних розумних пральних машин

Не всі програми мають однакові функції. Ось коротка інформація про порівняння деяких найпопулярніших моделей.

Розумна пральна машина Bosch WAX32LH9GB

 1. Максимальна місткість: 9 кг
 2. Основні інтелектуальні функції: пульт дистанційного керування, пропозиції програм відповідно до вашого завантаження, повідомлення про готовність до вивантаження, доступ до додаткових налаштувань, відповіді на запитання, що часто задаються

Не всі пральні машини Bosch оснащені інтелектуальними функціями – лише ті, що знаходяться у верхній частині модельного ряду. Однак якщо ви розщедритеся, то отримаєте ряд корисних доповнень.

Пропозиції програм будуть не надто корисні, оскільки більшість програм у цій машині і так зрозумілі, але повідомлення про завершення роботи будуть корисними. Якщо ви хочете отримати додаткову свободу, програма також дозволить вам отримати доступ до додаткових параметрів.

Розумна пральна машина Samsung WW12T504DAW

 1. Максимальна місткість: 12 кг
 2. Основні інтелектуальні функції: дистанційне керування, поради щодо усунення несправностей, отримання повідомлень, пропозиції програм відповідно до вашого завантаження, розклад прання

Samsung пропонує інтелектуальні можливості для багатьох своїх пральних машин, у тому числі та для тих, які не входять до верхньої частини модельного ряду, як, наприклад, ця.

Масивна місткість 12 кг означає, що ви можете прати майже вдвічі більше, ніж у компактнішій моделі. Тому може виявитися корисною можливість встановити розклад прання та контролювати його дистанційно.

Розумна пральна машина Miele WEH865WCS

 1. Максимальна місткість: 8 кг
 2. Основні інтелектуальні функції: дистанційне керування, завантаження додаткових програм, контроль витрати енергії та води

Розумна машина Miele не коштує дешево. Ви повинні очікувати, що ця пральна машина буде оснащена всіма потрібними функціями, і це так.

Ви не тільки можете керувати нею дистанційно, як і всіма «розумними» пральними машинами. Але і завдяки автоматичному дозуванню мийного засобу нема потреби додавати його при кожному пранні: воно візьме тільки те, що їй потрібно, з великого бака, який ви поповнюватимете приблизно раз на місяць.

Хто виготовляє розумні пральні машини та скільки вони коштують?

Hoover і Samsung були першими двома виробниками, що випустили у Великій Британії «розумні» пральні машини з підтримкою Wi-Fi. Але тепер дедалі більше виробників випускають свої власні версії. Фактично кожна третя протестована нами машина оснащена інтелектуальною функціональністю.

Тут ми розглянемо, що пропонують різні бренди в цій галузі та як вони порівнюються зі своїми конкурентами.

Bosch, Home Connect

Bosch використовує Home Connect — програму, яка може керувати побутовою технікою багатьох брендів. Ряд машин цієї компанії є інтелектуальними — ми протестували чотири, але функція Wi-Fi перейшла з розряду «преміум» в розряд «основних», що означає, що весь модельний ряд 2019 оснащений Wi-Fi.

Як і в інших програмах, ви можете запускати, призупиняти та зупиняти цикли, а також повідомляти вас про закінчення циклу.

Інші корисні функції включають:

 1. Програма вибере найбільш відповідний цикл для завантаження і повідомить вас, якщо є предмет, який слід вийняти та випрати по-іншому.
 2. Ви можете відкласти полоскання через програму — ідеально, якщо ви йдете з дому і не хочете повертатися до одягу, що застоявся, в пральній машині.
 3. Можна керувати та контролювати за допомогою Amazon Echo.
 4. Дозволяє віддалено усувати неполадки за допомогою служби підтримки Bosch, якщо це дозволено.

Miele, WifiConn@ct

Програма Miele все ще відносно нова на ринку і доступна тільки на більш просунутих моделях.

Поряд з основними функціями WifiConn@ct видає push-сповіщення про необхідність заправки мийного засобу і пропонує пряме з’єднання з магазином Miele, щоб ви могли робити замовлення.

Miele зазвичай знаходиться у вищій ціновій категорії в порівнянні зі своїми конкурентами, і за «розумну» модель можна заплатити від 54 000 до 90 000 грн.

Candy, Candy Smart Touch

Описувана компанією Candy як персональний помічник, Smart Touch доступна через програму simply-Fi і є першою пральною машиною з голосовим супроводом. Candy стверджує, що Bianca, що говорить, може давати поради з прання, вивчати ваш розпорядок дня і моделі поведінки, і навіть помічати помилки при пранні, наприклад, вибір неправильної програми для завантаження.

Smart Touch також оснащена функцією перевірки, яка контролює стан машини та усуває помилки.

Інші корисні функції включають:

 • до 40 додаткових програм
 • інтелектуальне відстрочення
 • можливість оптимізувати свої звички прання за допомогою сторінки статистики.
 • Вартість моделей Smart складає близько 24 000 грн.

Hoover, Hoover Wizard

Компанія Hoover була одним із перших виробників, які впровадили смарттехнологія. Компанія Hoover стверджує, що її додаток Wizard дозволяє керувати та контролювати підключену пральну машину.

Його можливості залежать від того, яка у вас модель і чи підключена вона до Wi-Fi або оснащена системою One Touch.

Деякі з функцій One Touch включають:

 • перевірка
 • додаткові програми
 • відстрочення закінчення прання.

На жаль, ця програма не викликала захоплення користувачів у магазині додатків і отримала всього одну зірку. Вартість також може змінюватись від 18 000 до 40 000 грн.

LG, Smart ThinkQ

Розумна техніка LG володіє основними функціями, які пропонують багато її конкурентів, включаючи запуск та зупинку циклів, повідомлення про завершення роботи та нагадування про обслуговування.

Вона також має додаткові 20 програм прання, може усувати дрібні неполадки та може керуватися через Google Assistant.

Залежно від того, які додаткові функції ви хочете отримати від своєї «розумної» моделі, ви можете заплатити як 24 000 грн., так і понад 60 000 грн.

Samsung, SmartThings

Після завантаження пральної машини програма SmartThings від Samsung може взяти на себе повний контроль. Програма повністю інтегрована з машиною: від вибору циклу до створення пропозицій з прання.

Якщо у вас модель FlexWash, обидві пральні машини можуть керуватися через програму.

Якщо ви бажаєте придбати багатофункціональну розумну машину Samsung, заплатіть близько 60 000 грн.

Siemens, Home Connect

Як і Bosch, Siemens використовує Home Connect – додаток, який може керувати побутовою технікою різних брендів. Воно також має майже ті ж функції, але з іншим інтерфейсом.

Поряд з основними функціями, ви також можете усувати проблеми, використовувати його з Amazon Echo і відкладати цикл полоскання. Ми знайшли розумні моделі Siemen за ціною, меншою ніж 60 000 грн.

AEG, My AEG Care

Додаток AEG нині доступний тільки на одній із пральних машин: AEG L9FEC966R, яка коштує близько 50 000 грн. Воно здатне запускати цикл і повідомляти вас про його завершення.

Радник з догляду» поставити вам кілька питань про завантаження, включаючи тканину, колір і пляма, перш ніж розпочинати прання.

Ви також знайдете загальні поради щодо позбавлення від плям та використання мийних засобів. Як і в конкурентів, система усуне будь-які неполадки та надасть доступ до центру обслуговування клієнтів.

Whirlpool, 6th Sense Live

Whirlpool пропонує базову функціональність, а також допоміжні цикли, які допоможуть вам вибрати відповідну програму.

6th Sense Live також покаже вам скільки буде коштувати кожен цикл до його початку, щоб ви могли вибрати варіанти з низькими тарифами.

Однак на даному етапі доступність підключених моделей обмежена, і їхня вартість складе близько 40 000 грн.