Чому варто звернутися до Finsfera, якщо ви хочете оформити кредит

У вас недостатньо грошей для великої покупки чи лікування? Чи не вистачило фінансів до заробітної плати?

У компанії Finsfera кредит онлайн можна взяти на найвигідніших умовах. Тепер вам не потрібно збирати повний пакет паперів, як у випадку з банківською установою, а також мати справу з постійними відмовами.

Чому варто звернути увагу на компанію Finsfera?

МФО дасть вам можливість не розлучатися зі своїми цінними речами та улюбленими девайсами. Якщо ви потребуєте суми не більше 14 000 гривень на короткі терміни, то мікрокредит стане найкращим виходом із ситуації. Вам не доведеться залишати будь-що в заставу, брати довідку про доходи та шукати поручителя. Отримати гроші можна за півгодини, якщо під рукою є девайс з доступом до інтернету та картка банку.

У компанії Finsfera справді чимало сильних сторін. Серед найважливіших моментів:

  • сайт працює цілодобово та у вихідні дні, так що ви можете оформити кредит у абсолютно будь-який час;
  • не потрібно збирати велику кількість документів та фотографувати паспорт, оскільки авторизація продумана, вона здійснюється через сучасну систему BankID, заповнювати анкету теж не потрібно;
  • розгляд заявки займає не більше десяти хвилин, процес здійснює автоматично, вам не доведеться спілкуватися з консультантом та давати відповіді на його запитання;
  • якщо за заявкою на кредит було прийнято позитивне рішення, ви підпишете договір у пару кліків, отримаєте гроші на картку за кілька секунд;
  • шанси на отримання кредиту у вас високі, оскільки МФО є лояльною до своїх клієнтів.

Отримати кредит у компанії Finsfera можуть пенсіонери, безробітні, фрілансери та студенти. Вам вдасться швидко і легко вирішити всі фінансові складнощі, оскільки позика буде видана миттєво та без зайвих питань.

МФО Finsfera: яка відсоткова ставка?

Тут запропоновані найвигідніші та найприємніші умови кредитування. Ставка за відсотками така:

  • перша позика буде оформлена під 0,01% на день, тому нові клієнти будуть приємно здивовані;
  • повторні кредити супроводжуються ставкою в 2,5% на день, такі умови розумні, тому ви обов’язково знову візьмете тут позику надалі у разі потреби.

Постійні клієнти Finsfera можуть розраховувати на найвигідніші умови співпраці. Ця компанія зацікавлена у довгострокових та надійних стосунках з людьми. Вам варто звернути на неї увагу, оскільки вона надасть професійну підтримку у питаннях, пов’язаних із фінансами!