Чому варто звернутися у київський лікувально-консультативний центр ЮНІОН

Залежності здатні зруйнувати життя людини, позбавити її роботи, сім’ї та друзів. Боротися із залежністю самотужки практично неможливо. Навіть за сильного бажання розірвати це порочне коло без професійної допомоги це вдається небагатьом. Київський лікувально-консультативний центр ЮНІОН – це саме те місце, де вирішуються будь-які проблеми в галузі наркології, аддиктології та психіатрії. Лікування займає мінімально можливий час, а досягнутий позитивний результат терапії стабільний.

Переваги

Існує чимало причин звернутися для порятунку від будь-якої залежності саме до лікувально-консультативного центру Юніон:

  1. У центрі практикується комплексний підхід до лікування. Для ефективного позбавлення залежності комбінуються різні методи лікування.
  2. Процедура оформлення пацієнтів, які надходять до Юніону, гранично спрощена. Це означає, що пацієнт негайно почне отримувати кваліфіковану допомогу, не чекаючи на той момент, коли буде зібрано об’ємний пакет документів.
  3. До кожного з пацієнтів клініки фахівці підбирають індивідуальний підхід, застосовують саме ті методи лікування, які виявляться найбільш дієвими у конкретному випадку.
  4. Невідкладну допомогу від кваліфікованих фахівців Юніон можна отримати у критичній ситуації у будь-який час дня та ночі. Служба працює цілодобово.
  5. Центр надає послуги із психологічного супроводу родичів пацієнтів із залежністю. Це дуже важливо, оскільки співзалежність, яка майже завжди спостерігається у близьких пацієнтів, є майже такою ж серйозною проблемою, як і сама залежність.
  6. Всі етапи лікування пацієнт проходитиме в одному місці. Немає необхідності переміщення в іншу установу, що дуже важливо для якнайшвидшого отримання позитивних результатів терапії.

Особливості

Основна концепція центру Юніон полягає в тому, що люди, які страждають на залежність, можуть проходити повний курс лікування в одному місці. У цьому застосовуються комплексні способи лікування, потребують участі кількох фахівців.

У центрі Юніон вирішується весь спектр проблем, з якими можуть зіткнутися люди із залежностями та їхні родичі. Окрім висококваліфікованих лікарів, у центрі працюють досвідчені юристи. Вони допоможуть у вирішенні питань, що стосуються проблем із законом, із якими часто стикаються залежні люди.