Де шукати професійного дизайнера, що допоможе вам з ремонтом квартири

Ви бажаєте кардинально змінити інтер’єр квартири? Варто пам’ятати про те, що важливо продумати абсолютно кожний крок. Краще замовити дизайн інтер’єру студії SOLOVEYDESIGN, яка зарекомендувала себе з найкращої сторони. Роздивимося її особливості більш детально.

Чому варто звернути увагу на студію дизайну SOLOVEYDESIGN?

Це перевірена студія дизайну, що знаходиться на території Хмельницького. Можна замовити перетворення комерційного або ж приватного об’єкту на вигідних умовах. Проект може бути простим або ж дуже складним, функціональним та красивим.

Проекти реалізуються якісно, кожна деталь продумується. Спеціалісти не беруть в роботу багато проектів, тому що для них важливі результати праці. Вони завершують усе так, що замовники залишаються у захваті.

Досвід професіоналів великий, адже вони працюють у відповідній сфері понад десяти років. Команда контактує не тільки з замовником, але й з будівельними бригадами, художниками та підрядниками. Це дозволяє створити простір, тому власники житла будуть почувати себе комфортно та затишно.

Пристрасть спеціалістів до дизайну можна побачити, навіть якщо ви не розбираєтеся у цій тематиці. Кожний проект стає живим, цікавим та оригінальним. Простір наповнюється максимальною кількістю світла, ви будете бажати скоріше повернутися додому.

Клієнти закохуються у оновлений інтер’єр квартири з першого ж погляду. Їх життя змінюється на краще, тому що у такому житлі хочеться проводити максимум вільного часу.

Які послуги можна замовити у компанії SOLOVEYDESIGN?

Асортимент послуг цієї студії дизайну дійсно великий. Ви можете звернути увагу на такі пропозиції:

  1. Розробка дизайн-проекту. Спеціалісти ретельно продумують конкретну концепцію інтер’єру. Вони можуть провести перепланування приміщень, якщо у цьому є необхідність. 3D-візуалізація дає можливість побачити, як саме будуть виглядати кімнати після перетворення.
  2. Ретельний авторський нагляд. Професіонали будуть відвідувати ваш об’єкт не менше чотирьох разів на місяць. Будівельний процес буде налагодженим та правильним. Співпраця ведеться з перевіреними бригадами, що добре розуміються на основних етапах виконання робіт.
  3. Підбір матеріалів. Спеціалісти студії дизайну підберуть для вас матеріали, що мають високий рівень якості. Якщо вони виявляться бракованими, можна повернути свої гроші. Проводяться консультації з підрядниками, які дозволяють виключити помилки.

Звертайтеся до компанії SOLOVEYDESIGN, де працюють справжні професіонали своєї справи!