Корисні поради щодо вибору металочерепиці: яким вимогам вона має відповідати

Металочерепиця – це сучасний та практичний покрівельний матеріал, який перевершив традиційну продукцію. Товари високоміцні, довговічні, стійкі до атмосферних явищ. Якісна металочерепиця Будсервіс пропонується у широкому виборі дизайнів. Ви можете підібрати саме той покрівельний матеріал, який відповідає вашим потребам.

Критерії вибору металочерепиці

Важливо відповідально поставитися до вибору такого матеріалу. Серед найважливіших моментів можна виділити:

  1. Матеріал. Для виготовлення металочерепиці використовуються такі матеріали, як мідь, оцинкована сталь або алюміній. Вибираючи відповідний варіант, беріть до уваги рівень міцності матеріалу, його стійкість до корозії та наявний бюджет.
  2. Профіль. Він може бути класичним, але є металочерепиця з профілем шинель та ведмідь гребінь. Вибір варіанта залежить від архітектурних особливостей споруди та ваших індивідуальних уподобань.
  3. Відтінок. В асортименті магазинів металочерепиця запропонована у найширшій гамі відтінків. Ви легко підберете покриття, яке гармонійно поєднується з фасадом споруди, щоб створити унікальну композицію.
  4. Товщина та покриття. Зверніть увагу на товщину металу, а також тип його покриття. Від цих показників залежить термін служби і рівень міцності покрівельного матеріалу.
  5. Виробник. Він має бути перевіреним, надійним та затребуваним. Тільки в такому випадку ви придбаєте продукцію, яка повністю виправдає усі основні очікування.

Якщо ви звернете увагу на всі ці моменти, зможете вибрати якісну металочерепицю. Вона не підведе у різних умовах експлуатації та стійко витримає випробування різноманітними негативними факторами навколишнього середовища.

Особливості монтажу металочерепиці

Щоб впоратися з такими роботами, варто дотримуватися деяких етапів. Розглянемо кожен із них докладніше:

  1. Підготовка поверхні. Видаліть старе покрівельне покриття. Проведіть ремонтні роботи, якщо є потреба. Також варто добре обробити поверхню якісним антисептиком.
  2. Організація шару гідроізоляції та пароізоляції. Це надійний захист від протікання, а також від утворення конденсату. Укладіть матеріали під металеву черепицю, щоб дах прослужив набагато довше.
  3. Встановлення покрівельної обрешітки. Саме на неї кріпиться основне покриття. Обрешітка повинна бути надійною, довговічною та високоміцною.
  4. Укладання металочерепиці. Потрібно дотримуватися оптимального кроку настилу і правильно фіксувати елементи. Також уважно стежте, щоб стік води розташовувався під відповідним ухилом.
  5. Фінальні роботи. Встановлюються фасонні елементи та водостоки. Крім того, можна доповнити дах іншими деталями.

Вам варто довірити укладання металочерепиці досвідченим фахівцям. Вони не припустяться помилок, так що покрівля прослужить максимально довго!