Корисні поради щодо вибору робочих черевиків: чим керуватися

Робочі черевики призначені для забезпечення безпеки та комфорту працівників на робочому місці. Таке спецвзуття застосовується в різних сферах.Правильний вибір взуття може істотно вплинути на продуктивність і здоров’я трудящого. Перед тим, як замовити черевики на talan.ua, необхідно ознайомитися з їх основними видами і областю застосування.

Види робочих черевиків

Робоче спецвзуття буває наступних видів:

  • стандартні захисні черевики;
  • моделі з підвищеним захистом від вологи;
  • черевики для захисту від хімічних речовин;
  • черевики для захисту від електрики та ін.

Стандартні моделі з захисним носком і устілкою забезпечують захист від ударів зверху і підтримку стопи. Вони надійно захищені від проколів, так як мають вбудовану металеву устілку. Черевики з підвищеним захистом від вологи ідеальні для роботи в умовах підвищеної вологості. Високу водонепроникність і хорошу вентиляцію забезпечують моделі з мембраною GORE-TEX.  Хімічно стійкі черевики призначені для роботи з агресивними хімічними речовинами. Черевики з кислотостійкою підошвою використовуються в умовах, де може бути контакт з кислотами. Електроізоляційні черевики захищають від електричного струму і підходять для роботи в електричних умовах.  Черевики з антистатичною підошвою знижують статичну електрику для запобігання іскор і дефектів електроніки. Таким чином, різноманітність спеціальної робочої взуття велике, необхідно робити вибір з урахуванням умов праці.

Як правильно вибрати?

Щоб робити правильний вибір, необхідно звернути увагу на наступні показники:

  • рівень захисту;
  • розмір;
  • матеріал;
  • підошва та ін.

Визначте види небезпек на робочому місці-удари, хімічні речовини, електрику. На основі цього слід вибрати черевики з відповідним рівнем захисту. Підберіть черевики правильного розміру, що забезпечують комфортну посадку. Врахуйте характер роботи-для тривалих стоянь вибирайте черевики з хорошою амортизацією. Необхідно особливу увагу приділяти матеріалу. Натуральні матеріали забезпечують вентиляцію, а синтетика – додатковий захист. Виберіть підошву, відповідну умовам роботи. Підошва повинна бути антиковзаючою, маслостойкой, стійкою до кислот.

Дотримання правил вибору, догляду та профілактики допоможе зберегти черевики у відмінному стані і забезпечить довгий термін їх служби.