Корисні поради щодо вибору садових інструментів: чому варто звернути увагу на продукцію KAKURI

Роботу в саду неможливо уявити без інструментів. Ці відносно прості предмети забезпечують якість і швидкість, дозволяють отримувати від дій задоволення. Для придбання подібних виробів варто відвідати сайт на японські інструменти.

Перевага

Компанія KAKURI славиться ріжучим інструментом різного виду. Серед лінійки її продукції виділяються вироби, які використовуються для роботи в саду. Це може бути підрізування дерев і кущів, роботи, де потрібно сформувати крону, або прибрати сухі гілки, рубати стовбури.

Виходять зрізи без задирів, поверхня відрізаної частини гілки або стебла є гладкою, що зменшує пошкодження рослинності, дає швидке загоєння. Таким чином збиток рослинам наноситься мінімальний навіть при серйозному обсязі робіт. При рубці, розкол йде з першого разу, полегшуючи дію і прискорюючи його.

Важливим фактором є зручність роботи. Навіть при багатогодинній праці людина втомлюється набагато менше, ніж при використанні більшості інших інструментів. Це говорить про мінімальні зусиллях, які варто прикладати при садових роботах. Це стосується ножиць, секаторів, сокир та інших інструментів.

Якість металу і його заточка справляють особливе враження. Інструменти залишаються гострими навіть після цілого сезону роботи з інтенсивним використанням. На поверхні ріжучих частин немає зазубрин, вони не згортаються, що характерно для багатьох звичайних варіантів навіть відомих виробників. Це можна побачити, розглянувши кромки під значним збільшенням.

Інструмент можна використовувати для самих різних робіт, включаючи оброблення і подрібнення відходів, надання форми рослинам, косіння трави.

Вибір

При підборі конкретного інструменту потрібно врахувати тип виконуваних робіт, їх інтенсивність. Важливо співвіднести розмір самого виробу з тими об’єктами, які передбачається обробляти. Ножиці підійдуть для трави, тонких гілок. При бажанні ними можна провести обрізку середніх гілок, якість дозволяє зробити це, однак таке використання не рекомендується, краще взяти секатор або сокиру.

Існують вироби з нержавіючої сталі. Це найміцніші і якісні інструменти, вони призначені для професіоналів, тобто інтенсивного використання. Відповідно вартість таких товарів буде значною.

Високовуглецева сталь дешевше, проте інструменти зберігають всі потрібні параметри міцності, надійності і довговічності. Підійдуть для робіт середньої інтенсивності.

При виборі потрібно враховувати зручність використання для конкретної людини, брати інструменти по руці і фізичним можливостям садівника.