Корисні поради щодо вибору якісного матрацу: у якому магазині його шукати

Облаштування зручного спального місця – пріоритет тих, хто дбає про власне здоров’я. В асортименті моделей інтернет магазину «Магдек» ви можете вибрати недорогий матрац з ортопедичними властивостями, який стане запорукою вашого комфортного сну та здорового хребта. Наш офіційний сайт відкриває для клієнтів Києва та інших міст нашої країни можливість купити матрац з нашого каталогу https://magdek.com.ua/ua/matrasi/, який гармонійно поєднує у собі високу якість та лояльну вартість. Перш ніж замовити недорогий матрац, пропонуємо більше дізнатися про ті матеріали та технології виробництва, які ми використовуємо.

Матраси від «Магдек» та їх особливості

Цінова лінійка недорогих матраців широка . Ви можете вибрати різні варіанти виробів з урахуванням ваших побажань. Наприклад, найбюджетнішими є матраци на основі блоку Bonnel. Це залежний пружинний блок, елементи якого звужуються у напрямку центральної частини. По краях вони розходяться, будучи візуально схожими з пісочним годинником. Такі пружинні блоки виготовляються за традиційною технологією, перевіреною роками. Вони довговічні, зручні, практичні. Недорогий матрац із блоком Bonnel стане чудовим варіантом не тільки для будинку, але й для бюджетного готелю, хостелу чи приватної садиби.

Також у розділі бюджетних матраців ви можете побачити моделі, виготовлені на основі технології Pocket Spring. Такий пружинний блок називають незалежним. Кожна пружинка знаходиться у спеціальному чохлі, що виключає їхнє тертя між собою. Блоки Pocket Spring є сучаснішими, ніж Боннель. Вони краще повторюють контури тіла.

Знайомлячись з нашим асортиментом недорогих матраців, ви зможете відзначити для себе різноманітність технологій та матеріалів. Відгуки на недорогі матраци від клієнтів інтернет магазину «Матрасин» свідчать про їхню відмінну якість, а великий вибір дозволяє придбати потрібний товар.

Матраци з різним ступенем жорсткості

Вибираючи недорогий матрац у Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах нашої країни, звертайте увагу не лише на ціну та розмірні параметри, а й на технології, використані виробником. Навіть серед бюджетних матраців можна вибрати варіант, який буде оптимальним для вашого здоров’я.

Якщо сумніваєтеся у бажаному рівні жорсткості матраца, вибирайте двосторонні моделі. Вони відрізняються різною жорсткістю з кожного боку. Яскравим прикладом таких виробів є модель «Freedom 2в1». З одного боку матраца використаний наповнювач з кокосової койри, а з іншого – – з ортопедичної піни.

А для тих покупців, які хочуть, щоб з обох боків жорсткість матраца була однаковою (наприклад, середньою), чудовим варіантом придбання буде модель «Fate Nikelly». Підбираючи для себе недорогий матрац, ви неодмінно знайдете в асортименті той виріб, який найкраще відповідатиме вашим потребам. А якщо попередньо проконсультуватися з лікарем-ортопедом щодо оптимальної жорсткості матраца конкретно для вас, можна уникнути помилок у виборі моделі та забезпечити собі максимальний ортопедичний ефект.

Ортопедичні матраци в Києві: переваги покупки в інтернет магазині «Магдек»

Купуючи ортопедичні матраци від Магдек, ви обираєте:

  • практичність і надійність, оскільки технології, що використовуються компанією-виробником, забезпечують товару тривалий термін служби;
  • гіпоалергенні матеріали, що є запорукою гігієнічності обраної моделі;
  • великий асортимент, що дає можливість не обмежувати себе у виборі.

Матраци з каталогу інтернет магазину magdek.com.ua – це завжди висока якість, розумні ціни, практичність та довговічність.