Особливості будівництва будинку за канадською технологією

Багато людей бажають стати власниками власного будинку, але зупиняє тривалість будівництва і висока вартість, на виході. Але із застосуванням сучасних будівельних матеріалів цей процес зазнав значних змін в кращу сторону.

Це відноситься до СИП-панелей. Цей будівельний матеріал складається з двох шарів ОСП і шару піноподібного наповнювача всередині, що забезпечує відмінну теплоізоляцію в процесі експлуатації будівлі. Якщо ви вирішили замовити будівництво на https://servus.ua/ua/, вибирайте СИП-панелі і будинки, які будуються за канадською технологією, так як вони мають ряд незаперечних переваг:

  • це екологічно чистий матеріал, що не надає негативного впливу на здоров’я людей і тварин. У ньому прекрасно можуть проживати люди, які страждають алергією або астмою;
  • він прекрасно підходить для швидкого будівництва, так як випускається досить великими плитами;
  • за рахунок пенообразующего матеріалу, плити мають високу теплоізоляцію. Такі будинки добре утримують тепло, що допомагає заощадити на опаленні;
  • будівлі з СПИ-панелей не бояться підвищеної вологості мул високих навантажень;
  • за рахунок порівняно легкої ваги вони не вимагають пристрою потужного і складного фундаменту.

З цього будівельного матеріалу можна зводити двоповерхові будинки, котеджі або заміські резиденції. Його можна адаптувати до будь-якої конфігурації будівлі і замовляти будинки під ключ.

Особливості будівництва будинку за канадською технологією

Зведення будинків з СИП-панелей має ряд особливостей, про які необхідно знати заздалегідь:

  • цей будинок відрізняється бюджетною вартістю;
  • він не вимагає посиленого утеплення, так як плита всередині заповнена пенообразующим матеріалом, що виконує функції утеплювача;
  • стіни з СИП-панелей відрізняються високою міцністю і надійністю.

З будівництвом цього будинку може впоратися навіть початківець майстер, досить уважно вивчити суть даної технології і, додатково, переглянути відеоролики в Інтернеті, щоб на власні очі побачити складні і відповідальні моменти будівництва.

Будинки, виконані за канадською технологією, не вимагають залучення важкої техніки і пристрою посиленого і складного фундаменту.

Будівництво «Канадських будиночків» не вимагає певних погодних умов і можливо протягом усього року, незалежно від погоди.

Будинки з СИП-панелей є ідеальним житлом для тих, хто хоче швидше знайти власний будинок.