Для створення сувенірної, подарункової продукції, а також в рамках просування власного бренду сьогодні усе більше людей замовляють друк на одязі. Сучасне обладнання дозволяє у стислі терміни відтворити на тканині цікаві малюнки та принти, креативні написи чи навіть оцифровані фотографії.
Дізнатись про усі особливості нанесення малюнку на футболки чи худі можна на сайті. Давайте розберемо: як відбувається процес створення такого одягу і які є основні види друкування принтів на одязі.
Шовкографія
Шовкотрафаретний друк вважається одним із найбільш поширених та популярних. Уже з назви стає зрозуміло, що нанесення зображення відбувається за допомогою сучасних трафаретів, які заздалегідь фіксуються на спеціальній сітці.
Саме такий принцип друкування на одязі дозволяє застосовувати шовкографію на величезній кількості різних матеріалів. І це не лише тканини, але й папір, кераміка, метал, пластик тощо. Серед основних переваг шовкографії:
- вигідна вартість – така послуга помітно дешевше у порівнянні з деякими іншими методами нанесення принтів на тканину;
- висока точність передачі кольору – сучасне обладнання дозволяє відтворити на тканині близько 500 відтінків;
- принт може довго триматися навіть у разі частої експлуатації, прання одягу;
- витримує широкий діапазон температур.
З недоліків можна зазначити хіба що повільний процес виготовлення такого одягу. Тому для великих партій товарів шовкотрафаретний друк не підходить.
Термоперенесення або термодрук
Другий за популярністю метод створення принтів і написів на одязі. Процес друкування здійснюється у кілька основних етапів:
- Обраний малюнок, фотографію або напис спочатку наносять на спеціальний папір або плівку.
- Відразу після цього зображення прикладається до тканини.
- Виріб потрапляє у термопрес, де фарба переноситься з паперу або плівки на одяг. Попередньо для створення більш чітких контурів малюнок обробляють на плоттері.
Важливою перевагою такого методу друку на одязі є доволі бюджетна вартість, а також швидкий спосіб отримання великих партій футболок або худі. Більш того, термоперенесення вигідне і навіть у разі, якщо ви замовляєте друк на одному елементі гардеробу.
З недоліків – делікатність малюнку. Краще не прати такі вироби у стандартному режимі, а використовувати делікатне прання. Якщо температура води буде перевищувати 60-80°С (цей діапазон залежить від типу фарби та обладнання, яке використовується під час друку), малюнок може швидко потріскатись.
Цифровий друк
По-іншому його ще називають прямим. Також часто використовується для нанесення малюнків і написів на одяг.
На тканину наноситься попередньо оцифроване зображення. Це максимальна оперативний та бюджетний спосіб друку на одязі, оскільки не потрібно попередньо виробляти трафарети чи переносити малюнок на плівку чи папір.
Оставить ответ
Смотреть комментарии