На даний час кожен стоматолог має фотополімерні лампи, адже вони потрібні для постановки фотополімерних пломб. Фотополімерні пломби зараз дуже популярні, адже гарно фіксуються, дають можливість підібрати індивідуальну форму та вид пломби. Принцип роботи таких ламп досить простий: вони створюють випромінювання, яке сприяє гарному затвердінню фотополімерної смоли. У цій статті ви дізнаєтесь про види приладів, правила вибору, а також про топ-5 найкращих
Фотополімерні лампи: види
Всього існує два види: стаціонарні та бездротові.
- Бездротові лампи використовуються найчастіше, адже вони компактні та дають можливість встановлення у будь-якому, зручному для стоматолога, місці. Характеристики бездротових ламп нічим не поступаються стаціонарним.
- Стаціонарні лампи призначені для встановлення у спеціальну стоматологічну установку. Таку лампу складно обирати, адже вона повинна повністю підходити до конкретної стоматологічної установки.
В залежності від потреб стоматолога обирається вид фотополімерної лампи.
Топ-5 найкращих ламп
Існує п’ять найкращих приладів.
- Перше місце посідає Фотополімерні лампи ціни 3М Elipar DeepCure-S, виробник 3M ESPE. Це бездротова лампа, яка призначена для 2 годин автономної роботи з моменту повної зарядки. Така лампа має підвищені оптичні властивості, регулювання довжини хвилі та V-подібний світовод.
- Woodpecker B-Cure Plus – фотополімерна лампа з 5 режимами роботи, трьома вбудованими світлодіодами та двома акумуляторами в комплекті.
- XLITE II – бездротова лампа з високою потужністю (1200 мВт) та великим діапазоном хвиль – від 385 до 515 нм.
- LED Light – це легка, ергономічна та потужна стаціонарна лампа. Її потужність становить 1200 мВт, а довжина хвиль — 420-480 нм.
- Azdent – бездротова лампа, якої вистачає на 30 хвилин роботи. Має світловод, з функцією обертання на 360 градусів та регулювання. Потужність — 1700 мВт.
Всі лампи зроблені з якісних матеріалів та гарантують довгий термін служби.
Правила вибору
Нижче представлені рекомендації по вибору фотополімерної лампи.
- Вам потрібно визначитись з видом: стаціонарна або бездротова.
- Звертайте увагу на вагу – лампа повинна бути легкою.
- Потужність обирається в залежності від фотополімерних пломб, з якими ви працюєте.
- Також зверніть увагу на такі фактори: ергономічність, наявність таймеру та можливість роботи від акумулятора.
Фотополімерні лампи залежать від характеристик лампи та магазину. У магазині https://kmm.com.ua/shop/stomatoborud/ ви знайдете високоякісні лампи по найнижчим цінам.
Оставить ответ
Смотреть комментарии