Особливості зміцнення стін: яких правил необхідно дотримуватися

БУДІВНИЦТВО БУДІВЕЛЬ є відповідальним процесом, так як забезпечує громадян повноцінним житлом на тривалий період часу.

Дотримуючись будівельні норми, на ринок виходить безпечне житло, що має тривалий термін експлуатації.

Зміцнення стін є одним із способів продовження експлуатаційного періоду для будівель, зведених з цегли та інших будівельних матеріалів. Воно забезпечує захист стін від виникнення передчасних тріщин, захищає від руйнування в результаті несприятливих погодних умов і т. д.

Виконання зміцнення стін сприяє їх збереженню і захисту від розтріскування і, відповідно, витрат, пов’язаних з проведенням капітального ремонту. Найпоширенішим методами зміцнення стін є:

  • створення на будівельній конструкції сталевої обойми;
  • монтаж МЕТАЛЕВИХ тяжів. Дані конструкції можуть бути, як відкритими, так і прихованими;
  • двостороння металева залізобетонна обойма. Даний метод використовується при досить серйозних пошкодженнях.

Посилення простінків виконуються шляхом обв’язки металевим або залізобетонним каркасом. Перед цим, необхідно виконати посилення дверних прорізів за допомогою швелера.

Як правильно підійти до виконання роботи по зміцненню стін

Крім основних способів посилення, існують ще інноваційні, які зробили прорив в даній області. Вони стали набувати популярності порівняно недавно, але їх застосування дає довгостроковий позитивний результат. Ось ці методи:

  • ін’єктування. Основна мета даних дій-це запуск всередину старих стін розчину, який проникне в усі пори і порожнечі, надаючи їм первісну міцність. Він актуальний для будинків, зведених з цегли, залізобетону, підійде для складних будівельних конструкцій;
  • посилення вуглепластиком. Основним матеріалом є вуглепластик, смуги якого обробляють під впливом високих температур і наклеюють на пошкоджені стіни. При застиганні матеріал демонструє показову міцність, що перевищує сталь. Підійде для цегляних та інших конструкцій;
  • торкретування. Це укладання розчину на стіни за допомогою спеціальної установки. При застиганні, міцність конструкції відновлюється.

Зміцнення стін використовується у випадках, коли виникає необхідність в знятті досить великого навантаження і її частково перерозподілі.