Переваги придбання житла у Івано-Франківську: які райони вважаються найкращими

Купуючи квартиру в новобудові, багато покупців прагнуть придбати нерухомість з уже виконаним ремонтом. Однак багато забудовників пропонують квартири лише з чорновою обробкою, покладаючись на самостійне складання дизайну квартири її майбутнім власником. Саме тому забудовник Blago Developer вирішив порадувати своїх клієнтів і пропонує придбати квартири з ремонтом в Івано-Франківську.

Особистості

Відремонтована квартира – досить нова послуга компанії Blago Developer. Забудовник пропонує клієнтам ремонт, виконаний з якісних будівельних матеріалів, дотримуючись стильного і сучасного дизайну, а також всіх нормативів і вимог. Клієнту ж залишається вибрати макет і приступати до аранжування приміщення.

Ремонтні роботи від Blago Developer включають в себе перелік послуг:

 1. Проведення електрики і всієї супутньої арматури.
 2. Установка системного опалення (підлога з підігрівом, бойлер і радіатори).
 3. Виконання всіх сантехнічних робіт (установка туалету, душової кабіни або ванної, умивальника).
 4. Проведення напівсухий фінішної стяжки.
 5. Шпаклівка і фарбування стін, установка плитки, ламінату і плінтусів.
 6. Установка дверей.

Купити квартиру Івано-Франківськ від забудовника Blago Developer з готовим ремонтом можна різних планувань, різної площі і в різних житлових кварталах. Також можна самостійно вибрати тип ремонту – розрада, або справа.

Переваги

Придбання готової квартири з ремонтом від Blago Developer характеризується декількома основними перевагами:

 1. Можливість моментально переїхати в квартиру, не витрачаючи кошти на оренду приміщення і не чекаючи закінчення всіх будівельних робіт.
 2. Підвищений рівень комфортабельності, так як після ремонту виконується фінішна чистка приміщення, що позбавляє власника від вивезення будівельного сміття і від прибирання квартири.
 3. Висока якість виконання всіх робіт, дотримуючись встановлених стандартів якості і всіх технологічних нормативів.
 4. Більш низька вартість, ніж самостійне виконання ремонтних робіт, так як закупівля будівельних матеріалів здійснюється безпосередньо від постачальника-виробника.
 5. Можливість отримати приміщення, оформлене в стильному дизайні командою професіоналів, використовуючи сучасні рішення і нові будівельні матеріали.

Купуючи квартиру в новобудові з уже готовим ремонтом, власник отримує сучасний і якісний дизайн в найкращому місці Івано-Франківська.