Переваги використання неінвазивних колагенових ниток для особи

Колись у складі косметики були свинець, ртуть та миш’як. Сьогоднішня косметологія робить все, щоб бути безпечною, а ефективність набагато вища. Різні косметологічні процедури дозволяють здорово покращити зовнішність, причому багато хто з них не потребує серйозного втручання. Нитковий ліфтинг особи, наприклад. В інтернеті можна знайти товар «Колагенові нитки для обличчя», який застосовується у цій процедурі. Про що мова?

Концепція

Колаген – білок, з якого складається сполучна тканина. В основі шкіри також лежить колаген. Його недостатня кількість робить покриви в’ялими, змушує їх втрачати контури. Тому колаген активно використовується у косметології.

Нитки виготовлені з натурального колагену. Джерело сировини — кокони шовкопрядів. Також у складі гіалуронова кислота, пептиди, різні протеїни. Продукт повністю натуральний та не відторгається організмом.

Суть процедури проста. На шкіру в проблемних місцях завдають активаційний гель, а потім укладають колагенові нитки. Вони самі всмоктуються усередину. Для більш глибокого проникнення варто використовувати ультразвук та електропорацію. Нитки формують армуючий каркас, природно підтягуючи обличчя. Вони розсмоктуються, але стимулюють вироблення власного колагену, тому ефект досить довгий. Відразу після процедури обличчя виглядає молодшим.

Неінвазивні колагенові нитки відмінно омолоджують обличчя. Зморшки стають менш глибокими, шкіра пружною. Чітко промальовуються контури обличчя та шиї.

Переваги

Головний плюс неінвазивного ниткового ліфтингу – мінімальне втручання у організм. Жодних надрізів, жодної хірургії. Відсутні навіть проколи. Нитки вводяться максимально природно. Ідеальний варіант для людей, які бояться різати своє обличчя.

Оскільки розрізів та проколів немає, знеболювання не потрібне. Процедура швидка і не завдає пацієнту дискомфорту. За певних навичок її можна проводити навіть у домашніх умовах.

Нитки абсолютно натуральні. Вони не завдають ніякої шкоди організму, поступово розсмоктуються та виводяться. Підходять для будь-якого типу шкіри, добре поєднуються з іншими методами лікування, особливо з масажем. Це дуже екологічний спосіб лікування.

Ефект помітний одразу. Причому він накопичується: кілька процедур зроблять обличчя ще молодшим. Період відновлення також короткий, 5-7 днів. Повторно процедуру можна проводити вже за півроку.