Покрокова інструкція по установці забору-сітки: як діяти

Незважаючи на те, що для конструювання огорож і парканів можуть бути використані різноманітні матеріали, найбільшою популярністю користується саме сітка. Огорожі-сітки-унікальна розробка, яка досить часто застосовується на дачних ділянках або в інших місцях. Але перед тим як купити паркан сітку та огорожі у Львові, варто ознайомитися з деякими тонкощами.

Гідність

Стрімке підвищення популярності огорож-сіток обумовлено декількома ключовими причинами.

  1. Рівень надійності і міцності досить високий. Саме тому експлуатувати готовий виріб можна протягом багатьох років. При цьому потреби в проведенні додаткових маніпуляцій, пов’язаних з обробкою, не потрібно.
  2. Для того щоб здійснювати монтаж огорож-сіток, не потрібно проводити надмірно серйозну підготовку. Всі маніпуляції можна зробити власними силами, не залучаючи до цього процесу майстрів.
  3. Сітки обробляють захисними компонентами і спеціальними складами. Все це дозволяє мінімізувати витрати, пов’язані з видаленням корозійних плям.
  4. Сітка-огорожа відрізняється невеликою вагою. Це спрощує процес переміщення і монтажу.

Завдяки тому, що вартість огорож-сіток невисока, вибирати і купувати необхідні моделі нескладно.

Особливості установки

Щоб зробити монтаж таких огорож, не потрібно залучати майстрів або ж виконувати тривалу підготовку. Але все ж є кілька ключових етапів, кожен з яких має свої особливості.

  1. Спочатку слід підготувати поверхню. Для цього можна користуватися підручними інструментами і матеріалами. Для того щоб виключити ймовірність нерівномірної установки, варто розташувати кілька кілочок, а натягнути мотузку.
  2. Розташовуючи опорні стовпи, потрібно попередньо розрахувати оптимальну відстань. Для того щоб це зробити, варто керуватися тим, наскільки велике навантаження припадатиме на опорні стовпи. Для того щоб зафіксувати опори, можна користуватися розчинами, додатковими складами.
  3. На наступному етапі виконується фіксація заздалегідь обраного полотна. Для того щоб спростити весь процес, можуть бути використані скоби або Хомути.

Тільки в разі якщо здійснюється установка відповідно до встановлених вимог, можна виключити марну витрату.