Полімерні труби: різновиди, характеристики та вибір

Полімерні труби – це сучасні вироби, які затребувані у різних галузях будівництва та промисловості. Для їх виготовлення використовується найкраща сировина (ПВХ, поліетилен, поліпропілен тощо).

Виробник полімерних труб готовий запропонувати високоякісні товари широкому загалу клієнтів. Розглянемо докладніше особливості виробів, щоб ухвалити правильне рішення.

У чому полягають переваги полімерних труб?

Сильних сторін у таких виробів справді чимало. Серед найважливіших моментів можна виділити:

 1. Стійкість до корозії. Полімерні труби не іржавітимуть з часом. Вони ідеально підходять для транспортування газів та агресивних рідин.
 2. Тривалий термін служби. Вироби із такого матеріалу прослужать максимально довго. Вони не гнитимуть з часом, тому займатися їх частою заміною не доведеться.
 3. Мінімальна вага. Труби із полімерного матеріалу легко встановити. Вам не потрібно витрачати багато часу та сил на проведення відповідних робіт.
 4. Стійкість до ультрафіолету. Деякі полімери не бояться регулярного контакту із прямими променями сонця. Саме тому можна користуватися трубами на вулиці, тому що матеріал не деформуватиметься.
 5. Екологічна чистота. Сучасні полімерні труби не містять у своєму складі токсичних компонентів. Під час використання вони не виділятимуть небезпечні з’єднання, тому їх експлуатація максимально безпечна.
 6. Хімічна стійкість. Такі вироби не бояться різноманітної хімії. Завдяки цьому ними можна скористатися для вирішення широкого спектру питань.
 7. Мінімальна теплопровідність. Полімерний матеріал має низькі показники теплопровідності. Труби ідеально підходять для транспортування гарячих і холодних середовищ.

Завдяки цим перевагам полімерні вироби стали затребуваними у процесі створення трубопроводів. Вам вдасться досягти якісних результатів праці із мінімальними витратами.

Сфери застосування полімерних труб

Такими виробами можна скористатися у різних галузях діяльності. Серед найпоширеніших варіантів:

 • водопостачання та каналізація: полімерні труби використовуються для будівництва систем водопостачання та каналізації, так як вони стійкі до корозії і мають тривалий термін служби;
 • нафтогазова промисловість: вироби застосовуються для транспортування нафти, газу та інших рідин у нафтогазовій сфері, адже вони хімічно стійкі;
 • будівництво та сільське господарство: труби з полімерних матеріалів використовуються для систем поливу, дренажу, опалення, кондиціювання;
 • промисловість та виробництво: такі вироби застосовуються для транспортування різних рідин для охолодження дорогого обладнання;
 • автомобільна промисловість: ви можете створити системи охолодження двигунів, паливних та гідравлічних систем.

Труби, виготовлені з полімерних матеріалів, зарекомендували себе з кращого боку. З їх допомогою ви впораєтеся з різними завданнями, заощадивши чимало сил та часу!