Секрети пошуку інвесторів: як діяти та які ресурси для цього використовувати

Соціальні мережі-найпотужніший інструмент сучасного бізнесу. Чому б не створити соцмережу спеціально для бізнесменів? Розвинена спільнота ділових людей, які ведуть спільні проекти? Саме так подумали творці VIR. Спільнота інвесторів та підприємців-це звучить гордо!

Огляд

VIR-соціальна мережа для пошуку ділових партнерів та інвесторів. Основне призначення проекту-допомагати розвитку малого та середнього бізнесу України. Втілюючи свої амбітні ідеї, підприємці роблять діловий світ України різноманітнішим і багатшим. І життя кожного окремого українця стає простішим.

Соцмережа ведеться двома мовами-українською та англійською. Реєструються в ній бізнесмени з усієї країни.

Перевага

Створення бізнесу в Україні ще не було таким легким! Більше не потрібно болісно шукати інвесторів, витрачати половину бюджету на рекламу. Просто створіть проект і домовляйтеся з потенційними партнерами! У соцмережі вже багато інвесторів, і нові реєструються щодня. Шанс, що ви знайдете потрібного, дуже високий.

VIR за різноманітність. Немає конкретної бізнес-сфери, чітко окресленої галузі, за межі якої не можна виходити. Зареєструватися може кожен — і навіть той, хто лише планує увійти в бізнес і аналізує ризики. Йому сервіс теж буде корисний-не як майданчик для пошуку інвестицій, а як соціальна мережа з безліччю цікавих публікацій. VIR-бізнес для всіх!

Вбудована система закритих чатів дозволяє вести бізнес-переговори, не залишаючи майданчика. Передача даних захищена, побоюватися витоків не варто. Багатофункціональність в дії!

Як працювати з VIR

Як виглядає Пошук інвестицій з VIR? Спочатку потрібно зареєструватися. Процедура дуже проста і не займає багато часу. Виконавши її, підприємець потрапляє на головну сторінку платформи зі списком публікацій. Можна просто переглядати пости, придивляючись до конкретних бізнесменів. Можна публікувати власні для залучення аудиторії. А можна відразу відкрити проект і почати залучати інвестиції! Потрібні невеликий опис і цільова сума, а також контакти для зв’язку. Просто створюйте проект і чекайте відгуків! Завдяки системі повідомлень ви їх не пропустите.

Поки чекаєте, займіться оформленням: ваш бізнес буде виглядати привабливіше, якщо його правильно підсвітити. Додайте аватарку, фонову картинку. Трохи розкажіть про себе. Так потенційні інвестори відразу зрозуміють, з ким мають справу.

Щоб чат відкрився, потрібно взаємна підписка майбутніх співрозмовників. І все. Можна починати переговори!