Що являє собою однофазний лічильник електроенергії в яких сферах він застосовується

Однофазний лічильник – найпоширеніший пристрій на сучасному ринку, адже саме він орієнтований насамперед на побутову експлуатацію, в умовах квартири або котеджу. Не зважаючи на зовнішню простоту, при доборі однофазного ел. лічильника потрібно звертати увагу на безліч моментів, що визначають його експлуатаційні особливості та можливості.

Купити електролічильник однофазний: правила вибору

Часто виникає питання, який саме лічильник вибрати. Це залежить від кількості використовуваної техніки, складу сім’ї та можливості регулювати споживання.

Найбільшої уваги заслуговують такі характеристики:

  1. Робочий принцип. Ще 30 років тому були поширені індукційні прилади, які можна побачити у кожній квартирі, де їх ще не замінили. Сьогодні їх покупка — не найкраще рішення, бо вони не відрізняються ні точністю, ні інформативністю, ні довговічністю. Електронна модель за всіма параметрами краща.
  2. Робочий струм. Розмір мережного струму, коли він відповідає зазначеному нормативу. Це значення можна отримати, розділивши повну потужність на напругу. Для квартири буде цілком достатньо однофазного електричного лічильника на 10 ампер.
  3. Інтервал між перевірками. Тут все просто – чим більше інтервал, тим рідше доведеться звертатись до представників органів контролю за отриманням нового дозволу на експлуатацію. Це заощадить і час, і гроші.
  4. Звітний пристрій. Традиційний варіант – механічний барабан, надійний та дешевий, але малоінформативний. Сучасні 1-фазні електролічильники оснащуються рідкокристалічним дисплеєм, який виводить інформацію про обсяги використаної енергії, та актуальні мережеві параметри, у тому числі напругу, струм і частоту.
  5. Число тарифних планів, що підтримуються. Якщо у вашому регіоні діє нічний тариф із меншою вартістю кіловата, варто купити лічильник однофазний з метою економії.

Лічильник електроенергії однофазний: ціна в Україні

У каталозі інтернет-магазину «ЕНЕРДЖИ ЛАЙН» представлені різні однофазні лічильники світла від провідних українських та імпортних брендів. Щоб підібрати пристрій, що повністю відповідає майбутнім експлуатаційним умовам, розібратися з доставкою в Києві та регіонах, рекомендуємо звернутися до консультанта фірми!