Що являють собою офсетні гачки: їх основні особливості та переваги

Одним з найважливіших показників, яким слід приділяти увагу при виборі аксесуарів для спінінга, є розмір офсетного гачка. Проте, в результаті великої кількості класифікаторів, покупець стикається з певними труднощами вибору. Щоб не стикатися з такими показниками, необхідно враховувати мм офсетних гачків і їх номер. Можна замовити гачки на master-hooks.ua/uk/rozmiry-ofsetnykh-hachkiv.

Відміни

Використання офсетних гачків може здійснюватися в водоймах, які мають засмічене дно, нерівний рельєф. На відміну від інших моделей гачків, офсетні обладають подвоєним вигином в області фіксації кільця, отже, зміщення осі сприяє зсуву вістря, спрямованого на приманку.

Так як офсетні гачки застосовуються разом з приманкою, вкрай важливо, щоб їх розміри повністю відповідали розмірам приманки і риби. Саме тому були створені різні класифікації, згідно з якими кожен гачок отримав індивідуальний номер.

Класифікація

На сьогоднішній день існує кілька класифікацій офсетних гачків:

  1. Вітчизняна – радянська класифікація, нумерація якої повністю збігається з розмірними показниками. Цифри вказують на ширину гачка, дотримуючись показника в мм. Щоб виміряти показник, необхідно заміряти відстань між жалом і цівкою.
  2. Міжнародна – класифікація, розроблена фабричними фахівцями, що займаються виробництвом аксесуарів для риболовлі. Відповідно до даної класифікації, чим менше розмір гачка, тим вищим буде його номер.
  3. Японська – класифікація офсетних гачків, сформована за типом міжнародної, але передбачає, що всі розміри виробів будуть збільшені на 2 показника.
  4. Фінська – класифікація, що пропонує стандартні розміри гаків, дотримуючись їх повного обсягу.

Щоб правильно підібрати офсетний гачок, необхідно відштовхуватися від таблиці розмірів виробника. При цьому, хороше клювання передбачає, що риба проковтне приманку, отже, гачок не повинен бути надмірно великих розмірів.

Коли розмір гачка буде обраний, необхідно визначитися з якістю його виробництва і з вартістю вироби. Бажано купувати якісну продукцію, що відрізняється високою стійкістю до негативних факторів навколишнього середовища, гостротою жала і потужністю.

Також слід враховувати тривалість зберігання гачків, простоту і зручність їх використання. Для цього слід проконсультуватися з менеджером магазину і вибирати товар, відштовхуючись від типу риби!