Список найбільш затребуваних різновидів китайських тракторів

В даний час на російський ринок стали все частіше надходити китайські моделі різної техніки. Наразі йдеться про трактори, які активно використовуються в сільському господарстві. Китайські виробники стають більш популярними насамперед у результаті заборони постачання західних виробників. Тепер на території Піднебесної здійснюється складання деяких відомих моделей, а також випускаються власні технічні дітища, не менш цікаві та багатофункціональні.

Багато китайських компаній твердо вирішили завоювати російський ринок, тому вітчизняні фермери вже активно користуються такою технікою на своїх сільгоспугіддях. Темпи виробництва поступово нарощуються і можна сміливо говорити про непогані перспективи.

Основні види та їх переваги

Китайські трактори поділяються на такі різновиди, кожен з яких має ті чи інші позитивні риси та характеристики:

  • гусеничні — цю категорію не можна назвати популярною та затребуваною серед аграріїв у зв’язку з обмеженістю застосування щодо сезонності, наприклад, утруднена експлуатація у зимову пору року;
  • колісні – зустрічаються в порівнянні з першим варіантом набагато частіше, тому що їх експлуатації зручна, універсальна та багатофункціональна завдяки наявності різноманітних додаткових опцій.

Термін служби в середньому становить близько десяти років, якщо дотримуватись елементарних правил експлуатації. Також існують міні-трактори, які своєю компактністю та гарною керованістю завойовують лідируючі позиції продажу.

Критерії вибору

Для того, щоб придбати найбільш підходящий варіант для виконання поставлених завдань, необхідно орієнтуватися на кілька параметрів:

  • виробник — назва компанії відіграє важливу роль, тому що популярність часто прирівнюється до певних гарантій;
  • простота конструкції — рівень комфорту, як правило, від цього не страждає, а обслуговування та заміну необхідних деталей виходить проводити набагато простіше;
  • закладений функціонал — в даному випадку розуміється можливість для розпушування, оранки земель, посіву, підгортання та, звичайно ж, збирання врожаю;
  • сфера та сфера застосування — багато моделей вважаються універсальними і можуть бути задіяні в сільському господарстві, у збиранні снігу та врожаю, а також у домашньому господарстві.