Як носити чоботи? Основні моменти та поради від стилістів.

У новому сезоні ми продовжуємо віддавати перевагу високим чоботям та ботфордам. Дівчата люблять їх за сексуальність та практичність. Але не всі розуміють, з чим їх можна стилізувати. Нині ми це розберемо. Восени дуже актуальними будуть високі зимові гумові чоботи та схожий чоловічий одяг. Зараз їх роблять на стільки стильними, що жодна модниця не може стриматися. Адже це дуже зручно, ви не забруднюєте своє основне взуття, не промокніть і тим же часом не жертвуєте стилем в неприємну пору року.

Вибирайте собі такі чоботи, щоб у районі гомілки вони були вільні і широкі, а підошва була масивна і груба. Вони підійдуть під легінси, не об’ємні джинси, а також спідниці особливо шкіряні. Дуже стильно так само виглядають цього сезону ботфорди, але тільки не ті що як панчохи обтягують ногу, а оверсайз. При чому роблять їх зараз не тільки зі шкіри та замші, а також з джинсу або латексу. Вибирайте, що б вони були дуже широкі і в жодному разі не обтягували ногу.

Ще як варіант для стильної осені — це грубі, зухвалі, масивні черевики з великою підошвою і шнурками. З такими черевиками цілком можливо зробити як жіночний образ, одягнувши сукню, що обтягує, і пальто. Або зробити дуже зухвалий образ зі шкіряною косухою та шкіряними штанами. З аксесуарів підійдуть ланцюги, ремені та сумки затерті під старовину. І ще одним із трендів залишається леопардовий принт. Але зараз ви можете його носити навіть у повному тотал лео цибулю.

Головне дивіться що б не виглядало це вульгарно та зухвало. Справжні модниці вміло з’єднують леопардові чоботи з леопардовим пальто, в ідеалі що принти збігалися, і стають зірками на вулиці, так як в такому луку дуже важко бути не поміченими, але треба бути обережною саме у цьому стилі, щоб не виглядати занадто вульгарно і без смаку.

Але якщо ж ви не так впевнена в собі, краще вибрати один анімалістичний принт і додати його в спокійний однотонний образ, зробити акцент на чоботи. Відмінно поєднуються з леопардовими чоботями класичні штани або шкіряні штани та светр бежевий. Не забувайте, що завжди потрібно експериментувати зі стилями та намагатися знайти унікальність, в якій саме Вам буде комфортно. На це може піти не один рік, але досвід дається лише часом шляхом помилок, і експериментів. Одягайте і взувайте щойно Вам подобається в певну чергу, а тільки потім звертайте увагу на тренди сезону та інші моменти.