Як обрати надійний паркетний клей на правильно його використовувати

Паркетний клей – це можливість укласти матеріал без зайвих складнощів. Саме від нього залежить довговічність та рівень міцності покриття надалі. Можете купити шпаклівки на https://woodbud.com.ua/uk/catalogue/shpaklevki та інші матеріали, щоб справлятися з роботами швидше. Розглянемо основні особливості продукції докладніше.

Які види паркетного клею запропоновані у продажу?

Ви можете придбати саме матеріал, який відповідає вашим потребам. Серед характеристик основних варіантів:

  1. Акриловий клей. Він найпоширеніший. Їм можна користуватися, щоб укласти паркет там, де навантаження низьке та середнє. Клей на основі акрилу має гарну адгезію і швидко схоплюється.
  2. Поліуретановий клей. Матеріал підійде для укладання паркету там, де високе навантаження. Наприклад, це торгові зали, холи та коридори. Клей високоміцний, йому не страшні різні механічні дії.
  3. Реакційний клей. Ним користуються для укладання масивної дошки та інженерного паркету. Матеріал стійко витримує підвищений рівень вологості та є міцним.

Паркетний клей повинен відповідати конкретним цілям та умовам експлуатації. Вивчіть характеристики матеріалу, щоб упоратися з роботами якісно.

Критерії вибору паркетного клею

Щоб вкласти власні гроші у вигідну покупку, візьміть до уваги деякі фактори, що впливають на вибір продукції. Серед основних моментів:

  1. Тип паркету. Необхідно взяти до уваги тип паркету. Наприклад, укладання масивної дошки здійснюється за допомогою реакційного клею, а для інженерного паркету достатньо дисперсійного або поліуретанового матеріалу.
  2. Умови експлуатації приміщення. Якщо кімната піддається високому рівню вологості, паркет буде піддаватися механічним впливам, клей повинен володіти відповідними характеристиками.
  3. Спосіб нанесення. Матеріал повинен бути простим та зручним у нанесенні. Уточніть, який саме інструмент знадобиться, тому що це може бути шпатель, валик або кисть.
  4. Вартість. Порівняйте ціни на різні види клею для паркету. Підберіть оптимальне співвідношення вартості та якості матеріалу.

Щоб правильно нанести паркетний клей, варто суворо дотримуватись інструкції від його виробника. Правильно готуйте склад, також не порушуйте особливості його використання. Тільки в такому випадку вам вдасться створити надійне, довговічне та високоміцне покриття. Воно стійко витримає випробування різними негативними факторами та не підведе у різних умовах експлуатації!