Як обрати теплу та стильну дитячу шапку: корисні поради

Настають холоди. А це означає, що пора утеплятися і утеплювати своїх дітей. Ну яка зима може обійтися без шапки? Проте, щоб правильно підібрати головний убір своїй дитині, необхідно знати кілька основних тонкощів. Можна подивитися дитячі шапки оптом.

За розміром

Купівля головного убору повинна починатися з вибору розміру. Як правило, виробники дотримуються єдиної розмірної сітки, відштовхуючись від обсягу голови дитини. Обсяг вказується на етикетці вироби.

Щоб правильно виміряти обсяг голови свого чадо, необхідно взяти сантиметрову стрічку і виконати завмер, дотримуючись виступаючих точок голови – лоб, віскі, над вухами і потилицю. При наявності густий шевелюри, завмер рекомендується робити зверху волосся, намагаючись максимально щільно притискати стрічку до голови.

За матеріалом виконання

Купуючи зимову шапку, необхідно розуміти, що головний убір повинен бути теплим, повинен надійно прикривати вуха і уберігати голову від холоду. Саме тому сучасні виробники пропонують шапки, виконані з наступних матеріалів:

  1. Шерсть – одним з найпоширеніших матеріалів для виробництва зимової дитячої шапки. Матеріал відмінно зберігає тепло.
  2. Плащівка – матеріал, який забезпечує хороший захист від снігу і сильних поривів вітру.
  3. Натуральне хутро – матеріал, який використовується, як правило, для створення помпонів на шапці.
  4. Підкладка з флісу і бавовни.

Різновиди шапок

Сучасні виробники пропонують досить великий модельний ряд головних уборів для дітей:

  1. Шапка-шолом – модель, призначена для дітей віком 1-8 років. Вона особливо зручна для дітей, які відвідують дитячий сад, так як дитина може самостійно надіти її, не стикаючись ні з якими труднощами. Такі шапки вберігають вуха і голову від холоду і вітру.
  2. Шапка-вушанка – модель, особливо поширена серед хлопчиків. Виконується шапка з щільної матерії, надійно вберігає голову від сильних поривів холодного вітру.
  3. В’язана шапка на зав’язках – модель, призначена для дітей 3-4 років і максимально прилегла до вух дитини, що закриває шию.

Купуючи головний убір для дитини, необхідно враховувати і сезон. Наприклад, для ранньої весни, або пізньої осені відмінно підійдуть в’язані шапки, виконані з вовни і акрилу. Трикотажні і більш легкі шапки призначені для теплої погоди, наприклад, для ранньої осені і пізньої весни. Дівчаткам-підліткам можна також придбати хутряні навушники.