Як оформити гардеробну: корисні поради щодо вибору меблів

Виготовлені на замовлення гардеробні меблі – це раціональний та ергономічний варіант для зручного та упорядкованого розміщення та зберігання верхнього одягу, вуличного взуття, улюблених нарядів, сумок та різноманітних аксесуарів. Такі моделі перетворюють повсякденне зберігання речей на справжнісіньке мистецтво, цілком окупаючи свою вартість за рахунок чудового вигляду, довговічності та грамотно розробленої ергономіки.

Особливості замовлення гардеробної

Сучасні гардеробні на замовлення виробляються таким чином, щоб максимально поєднуватися з іншими предметами меблювання та декору інтер’єру. Вони мають ефективно використовувати корисний простір. При виборі параметрів майбутньої системи враховуються габарити кімнати, а також низка інших, не менш важливих критеріїв:

  1. Призначення. Розрахунки спираються на кількість одягу, а також кількість осіб у сім’ї. Конструкція та внутрішнє наповнення можуть серйозно відрізнятись.
  2. Оформлення. Продумується зовнішній вигляд як всієї вбиральні в цілому, так і кожного її окремого елемента. Є можливість вибрати один з безлічі доступних варіантів дизайну, починаючи з популярної та завжди актуальної класики і закінчуючи сучасними стильовими рішеннями.
  3. Структура. Залежно від переваг замовника продумується кількість та розташування полиць, висувних ящиків, дзеркал, горизонтальних та вертикальних перекладин, гачків для одягу та інших внутрішніх деталей.

Ціна на гардеробні на замовлення формується, виходячи з безлічі складових – розміру матеріалів, особливостей конструкції, складності виготовлення, обраної фурнітури, наповнення системи. Це гарний вибір на відміну від готових варіантів, які не завжди задовольняють за потребами.

Переваги гардеробних на замовлення

Стандартні меблі часто є неефективними з ряду причин – через простоту і необдуманість своєї конструкції, помилково вибраних форми та розмірів, незручного внутрішнього планування. Гардеробні на замовлення позбавлені всіх цих мінусів та пропонують безліч плюсів. Серед них:

  1. Зручне розміщення одягу, взуття, білизни та інших речей.
  2. Стовідсоткове заповнення виділеного простору.
  3. Висота від підлоги до стелі, ширина від однієї стіни до іншої.
  4. Індивідуальне внутрішнє планування відділів.

Якісні гардеробні на замовлення дозволяють втілити в життя найсміливіші ідеї клієнта, з широким вибором варіантів стилю та кольору, з можливістю гнучкого підбору матеріалів та комплектуючих, із заданою кількістю ящиків, дверей та полиць.