Як продати готовий бізнес в Україні та що для цього треба: корисні поради

Працювати тільки на себе хочеться, але ідеї для бізнесу немає? Можна взяти готову. Франчайзинг процвітає по всьому світу, і Україна — не виняток.

Купити за фактом готовий бізнес цілком реально. Дивіться подробиці на https://franchise.ua/, а ми поки викладемо основи.

Принцип

Франчайзинг-це особливий вид діяльності, на який часто погоджуються підприємці. Сенс досить простий: бізнес продає франшизу — особливий тип ліцензії, під якою може діяти будь-хто. Досить придбати її, і можна відкривати власний заклад. В ліцензію входить все: бренд, ноу-хау, бізнес-модель. Фактично це не покупка, а оренда: доведеться щомісяця вносити певні суми, та й у власність підприємцю бренд не переходить.

Чому робота по франшизі вигідна? Зазвичай франчайзинг запускають вже розкручені компанії. Не потрібно витрачатися на рекламу, налагоджувати виробничі процеси: все зроблено заздалегідь. Бути франчайзі набагато простіше, ніж запускати бізнес з нуля.

Франчайзинг в Україні

Купити франшизу можна в різних місцях, але де зробити це вигідно? На https://franchise.ua/board/13 Franshise. Продаються ліцензії різних типів — всього понад 1500 пропозицій. Присутні і маленькі мережі, і міжнародні компанії. Перші затребувані, адже вимагають менше початкових вкладень, і Franshise радує найвигіднішими пропозиціями.

Втім, сайт буде корисний і іншій стороні-мережевикам, які бажають запустити франшизу (франчайзерів, якщо одним словом).

Franshise надає для цього всі можливості. На цьому майданчику можна розміщувати оголошення абсолютно БЕЗКОШТОВНО, просувати їх, ділитися досвідом з читачами, залучати нових партнерів. Франчайзинг вигідний і для франчайзерів, заперечувати це безглуздо, і Franshise допомагає мережевому бізнесу розвиватися далі.

Можливості Franshise

Якщо дивитися більше інформації на сайті, видно, що Franshise продажем франшиз (і розміщенням оголошень про їх продаж) не обмежується. Це комплексний сервіс, що надає масу послуг. По-перше, Franshise допомагає оформити договір і по-справжньому вигідно придбати франшизу. По-друге, підбирає ліцензію, вибираючи кращий варіант з представленого асортименту. По-третє, складає для вас детальний бізнес-план. По-четверте, надає послуги професійного консалтингу. Нарешті, Franshise-фахівець з розвитку франшиз; портал відмінно знає, як діяти, щоб справа приносив рекордний прибуток.

Співробітники сайту працюють швидко, на запити відповідають оперативно. Не доведеться чекати відповіді довгі дні, втрачаючи в очікуванні гроші. Ввічливо і без зайвої води Вас присвятять в усі тонкі моменти і допоможуть розібратися з функціоналом сайту. Розчаруватися складно.