Які кріплення використовувати для бетонних конструкцій: корисні поради щодо їх вибору

Періодично виникає потреба у застосуванні високоякісного кріплення для бетону. Асортимент такої продукції досить великий, що дозволяє кожному разі зробити відповідний вибір. Як тільки будуть визначені найкращі варіанти, можна буде замовити кріплення на https://fixpro.com.ua/, вказавши потрібну кількість.

Анкер розпірний

Найчастіше це кріплення застосовують для спрощення процесу кріплення основи деяких предметів до бетонної основи. Завдяки тому, що рівень міцності таких виробів досить високий, за допомогою анкера можна зафіксувати стовпи, опори та стійки та інші конструкції.

Розпірні анкери оснащені спеціально підготовленим клином. Це сприяє підвищенню рівня міцності та надійності фіксації.

Оскільки анкер укомплектований декількома зонами розклинювання, жодних проблем із утриманням окремих елементів не буде.

Анкер забивний

Його застосовують якщо потрібно до бетонної поверхні прикріпити металеві швелера або бруски, виготовлені з деревини. Для встановлення такого анкера може знадобитися електроінструмент, за допомогою якого можна підготувати відповідні отвори.

Додаткові дії можуть виконуватись за допомогою молотка. До складу такого анкера обов’язково входить шпилька, яка доповнюється у процесі гайкою. Забивний анкер застосовують у випадку, якщо бетон має пористу структуру.

Нагель

Дане кріплення є особливим цвяхом, який активно застосовують на особливо складних ділянках. Наприклад, за допомогою цього елемента можна робити фіксацію на вертикальних бетонних поверхнях. Після того як до складу конструкції буде введено нагель, додаткові елементи кріплення до складу вводити не потрібно.

Дюбель клиноподібний

Якщо до бетонної поверхні потрібно прикріпити важкі та громіздкі предмети, то можна скористатися кріпленням такого типу. З його допомогою можна прикріплювати стійки з металу, габаритні бетонні опори або будівельні риштування. Перед тим, як проводити установку такого кріплення, потрібно обов’язково готувати отвір. У процесі вкручування центральна частина втулки поступово розширюється. Додатково можна затягнути гайку для забезпечення надійного кріплення.

В окрему категорію входять кріплення, призначені для фіксації гофри, силових кабелів, а також деяких проводів. Для того, щоб підібрати відповідний елемент, фахівці рекомендують вивчити умови та правила використання, а також особливості обробки.