Який робот-пилосос придбати у 2023 році: корсині рекомендації

Побутова техніка стала одним із найбільших символів прогресу. Інноваційним обладнанням останнього часу стали пилососи роботи, які швидко завойовують популярність серед українців.

Замовити iRobot чи пилосмок іншого бренду не так вже й просто, особливо, якщо відсутній попередній досвід користування. Краще підготуватися до такої покупки заздалегідь. Нижче фахівці магазину AVIC радять, який купити робот пилосос залежно від потреб та сценарію використання.

Дешевий пилосос робот: Severin RB 7025

Один із найдоступніших роботів-прибиральників на ринку. Його ціна трохи перевищує 5000 грн, що робить пристрій надзвичайно привабливою пропозицією.

Пилосмок призначений для чищення підлоги з твердим покриттям та килимів з короткою ворсою. Його висота всього 7 см, ідеальна для прибирання простору під меблями (крісло, диван, софа). Severin RB 7025 оснащений датчиками визначення сходів та світлодіодним індикатором, що сигналізує про необхідність очищення пристрою (контейнер 350 мл). Вбудований акумулятор забезпечує до 90 хвилин роботи, а час його зарядки становить 6,5 годин.

Робот пилосос миючий Roborock Q7 Max Plus

Універсальний пристрій має три режими прибирання – пилосос, миття та режим, що поєднує обидві дії. Працює Roborock Q7 Max Plus на всіх типах твердих покриттів, а також на ковроліні та килимах. Оснащений потужним акумулятором ємністю 4200 мАг, завдяки якому автономно працює до 180 хвилин. Пилосос оснащений лазерною навігаційною системою нового покоління, яка ще точніше наносить карту всього будинку та розпізнає перешкоди на маршруті роботи пристрою. Рівень шуму працюючого гаджета – 66-67 дБ, що комфортно для перебування поряд з ним. Пилососом можна керувати дистанційно через додаток на смартфоні.

Робот-пилосос із станцією для автоочищення: Dreame D10 Plus

Ексклюзив 2023 року для сухого прибирання з функцією миття підлоги. Пилосмок робот має потужність всмоктування 4000 Па, акумулятор 5200 мАг і максимальний час роботи без підзарядки 180 хвилин. Користувач може регулювати потужність очищення або використовувати функцію автоматичного вибору потужності всмоктування відповідно до типу поверхні. Корисною є й опція самоочистки пилозбірника та повернення до зарядної станції. Робот-прибиральник «вивчає» квартиру – підтримує навігацію SLAM, яка «вибудовує» карту та планує прибирання (можна створити план клінингу для 3-х поверхів). Пил та сміття збираються в бак місткістю 0,4 л, а для вологого прибирання використовується вода з бака 0,14 л.

Потужний і тихий розумний пилосос: Roborock S7 MaxV

Модель для сухого та вологого прибирання 2022 року. Може одночасно пилососити та протирати підлогу. Працює на всіх типах гладких підлогових покриттів, а також килимах та ковроліні. Пилосос робот використовує подвійну камеру та LiDAR – як у самокерованого автомобіля, для швидкого та точного уникнення наїзду на перешкоди. Акумуляторної батареї ємністю 5200 мАг вистачає на 180 хвилин безперервної роботи. А, отже, на нього можна покластися.

Тривалий час роботи на одному заряді: Dreame Bot L10S Ultra

Гібридний робот пилосос 2 в 1 для сухого та вологого прибирання. Одночасно прибирає сухе сміття та миє підлогу. Потужність двигуна 75 Вт і силою всмоктування 5300 Па забезпечує глибоке очищення ламінату, кахлів, паркету, лінолеуму, а також ворсистих килимів. Завдяки акумулятору на 5200 мАг він може працювати до 210 хвилин, а відновлює заряд протягом 6 годин. Пилосос робот надзвичайно тихий, працює при мінімальному рівні шуму 59 дБ. Його пилозбірник вміщує 0,35 л, а резервуар для води – 0,08 л. Dreame Bot L10S сумісний із системами Smart Home, наприклад Amazon Alexa, Google Assistant і Siri. Роботом можна керувати через додаток, голосом або вручну. Dreame Bot L10S Ultra також має станцію для спорожнення контейнера з пилом, а також миття та сушіння мочалки.

Як бачимо, коли справа доходить до того, щоб купити робот пилосос в 2023 році, вибрати є з чого. Більше моделей та конфігурацій розумних апаратів для клінингу можна знайти в магазині техніки AVIC: роботи пилососи різних брендів, потужні, з додатковими функціями та футуристичним дизайном. Ціна пристроїв на рівні конкурентів, а в дні акцій – значно дешевше.