Яким має бути ідеальне дзеркало для ванної кімнати: особливості його вибору

Дзеркало – це невід’ємна частина будь-якої ванної кімнати. У продажу запропоновано багато таких виробів. Варто купити дзеркала на https://ars.ua/ru/mebli/vanna/dzerkala-dlja-vannoi/, щоб прикрасити приміщення цікавою деталлю. Розберемося з правилами вибору виробів більш детально.

Форма дзеркала для ванної кімнати

Найбільш популярними у наш час вважаються круглі вироби. Завдяки округленим краям інтер’єр ванної кімнати стає більш об’ємним та гармонійним.

Квадратні та прямокутні дзеркала гарно виглядають у невеликих та вузьких приміщеннях. Якщо варіант витягнутий по вертикалі, він візуально збільшить висоту стелі. Краї таких виробів можуть бути гострими або округленими.

Розміри дзеркала

Варто прийняти до уваги габарити ванної кімнати. Якщо вона не дуже велика, зверніть увагу на аксесуари, що мають середній розмір. Такі дзеркала будуть ще й практичними, адже краплі води не будуть потрапляти на поверхню виробів.

У випадку з просторим приміщенням ви не обмежені у питаннях вибору розмірів виробу. Але пам’ятайте про те, що дзеркало повинно бути тої ж ширини, що й тумба з вмивальником. Ширші вироби не дозволять створити гармонійний інтер’єр.

Тип напилення

У продажу запропоновані аксесуари з різними варіантами напилення:

  • срібне напилення: воно витримає високий рівень вологи, відображення буде чітким та якісним;
  • алюмінієве покриття: вартість дзеркал не дуже висока, але вони швидко запотівають, рівень вологостійкості виробів низький;
  • органічне скло: сучасний матеріал мало важить, має добрі експлуатаційні характеристики, витримує випробування різними негативними факторами;
  • титанове покриття: воно максимально міцне, тому дзеркало буде слугувати багато років підряд.

Функції дзеркал

Дзеркала – це не тільки стильний аксесуар. Вони можуть виконувати багато різних і корисних функцій.

Опція підігріву поверхні попередить запотівання дзеркала, навіть якщо у ванній кімнаті дуже волого та жарко. Можете звернути увагу на наявність функції збільшення, щоб косметичні процедури не викликали складнощів.

Сучасні моделі дзеркал можуть бути доповнені скритим монітором. Він дозволяє користуватися Wi-Fi, щоб прослуховувати музику під час водних процедур або тримати зв’язок із смартфоном.

Усі поради, що перераховані вище, допоможуть вам обрати дійсно гарне дзеркало для ванної кімнати. Якщо виникнуть питання, задавайте їх консультантам обраного магазину!