Чим керуватися у процесі вибору автомобільного акумулятора: корисні поради

Акумулятор – це невід’ємна частина будь-якої машини, оскільки він забезпечить енергією кожен електричний пристрій. Це як система запалювання, і стартер.

Варто купити акумулятори на https://aku.lviv.ua за дуже вигідними умовами. Розберемося докладніше з особливостями продукції, щоб не помилитись у процесі її вибору.

Які види акумуляторів для автомобіля існують?

Різновидів автомобільних акумуляторів справді багато. Серед характеристик найбільш затребуваних варіантів:

  1. Стартерний акумулятор. Це найбільш потрібний тип акумулятора для авто. Він дає можливість запустити двигун машини, живить електричні пристрої під час функціонування двигуна. Стартерний акумулятор має високий рівень потужності і досить низьку ємність.
  2. Циклічний акумулятор. Їм користуються в тому випадку, якщо потрібно живити електропристрої в авто, коли двигун не працює. Місткість акумулятора більш висока, ніж у випадку з попереднім варіантом, проте його потужність менша. Циклічні батареї витримують велику кількість циклів заряджання та розрядки.
  3. Акумулятор гелю. Роль електроліту грає гель, тому акумулятор довговічний та безпечний. Гелева батарея має високу ємність і не виходить з ладу, якщо часто розряджатися і заряджатися.
  4. AGM-акумулятор. Як електроліт використовуються скляні матеріали. Акумулятор досить потужний, він дає можливість легко та швидко запустити двигун транспортного засобу.

Ви можете підібрати тип акумулятора, який підходить для конкретного автомобіля. Достатньо визначитися з його моделлю та особливостями, щоб вкласти гроші у вигідну покупку.

Критерії вибору акумулятора для авто

Щоб підібрати потрібний виріб, варто взяти до уваги деякі фактори. Серед основних моментів:

  1. Місткість. Вона визначає, скільки часу пристрій може використовуватися без необхідності заряджання. Чим вище ємність, тим довше батарея не потребуватиме заряджання.
  2. Потужність. Цей показник визначить, наскільки швидко запуститься двигун авто. Акумулятор з високим рівнем потужності є актуальним, якщо йдеться про великий двигун транспортного засобу.
  3. Розмір. Він повинен відповідати тим розмірам, якими має батарейний відсік авто. Виміряйте довжину, ширину та висоту цієї частини, щоб вибрати відповідну модель акумулятора.
  4. Тип. Батарея повинна відповідати вимогам транспортного засобу. Наприклад, деякі машини потребують тільки гелевих або виключно AGM-акумуляторах.

Вам варто купувати лише вироби від повірених брендів, які зарекомендували себе з найкращого боку. Це ваша можливість подорожувати з комфортом та без зайвих складнощів, оскільки батарея не підведе у різних умовах!