Чому варто звернутися до Альт-Стар Сервіс, якщо ваш автомобіль вийшов з ладу

Багато несправності автомобіля краще ремонтувати в спеціалізованих майстернях.

Їх працівники досконально знають системи і пристрої, мають великий досвід діагностики, що дозволяє проводити роботу швидко і якісно. У Києві є центр, який допомагає в ремонті стартерів, генераторів, систем охолодження та опалення. Щоб докладніше дізнатися про компанію, варто почитати більше про СТО на starters.kiev.ua.

Основні послуги

Компанія Альт-Стар Сервіс має свої представництва в Києві, містах області та Івано-Франківську. Вона спеціалізується на наступних видах обслуговування транспортних засобів:

  1. Проведенні діагностики несправностей.
  2. Ремонті і заміні стартерів або їх складових частин.
  3. Всіх видах робіт з генераторами, включаючи повну заміну пристрою або окремих елементів.
  4. Роботі з кондиціонерами, де здійснюється поповнення або заміна холодоагенту, чистка та інші види профілактики, ремонтні роботи або повна заміна.
  5. Ремонті опалювачів.
  6. Ремонті насоса гідропідсилювача керма.
  7. Роботі з системами підігріву палива.

Компанія проводить ці роботи для легкових і вантажних автомобілів, спецтехніки, включаючи сільськогосподарські трактори.

Адреси майстерень можна дізнатися на офіційному сайті компанії, де даються номери телефонів і вказано місце розташування пункту на карті, щоб можна було зручно прокласти маршрут. Записатися на сервісне обслуговування можна зателефонувавши по телефону, або заповнивши форму на сайті. Дзвінок можна здійснити за безкоштовним номером. Він дійсний для абонентів всіх операторів зв’язку.

Перевага

Фірма обслуговує транспортні засоби основних світових виробників. Для ремонту використовуються запчастини перевірених компаній. Є свій склад деталей, тому процес займає мінімально можливий час.

Маючи якісну технічну базу, досвідчених майстрів, Компанія пропонує швидку і точну діагностику з використанням різних засобів і методик, після чого вибирається найбільш оптимальний варіант ремонту. СТО не завищує ціни, не пропонує непотрібні процедури, уважно ставлячись до запитів клієнтів, дорожачи своєю репутацією.

Завдяки великій кількості ремонтних пунктів, кожен власник транспортного засобу може вибрати найбільш зручний варіант. Відремонтовані вузли пломбуються, на них дається гарантія компанії. Фірма має безліч позитивних відгуків від вдячних клієнтів.