Цікаве про планшети від Apple: чому вони користуються високою популярністю

IPad — дуже популярна техніка. Планшетні комп’ютери виросли в сучасне життя настільки щільно, що усвідомити, що тим же айпадам всього 14 років, складно.

Але ж 2010 був зовсім недавно! І який оглушливий успіх! Замовити техніку на https://zelen-store.com.ua/ прагне кожен.

Перевага

Якість-фішка Apple. Купуючи айпад, ви купуєте впевненість: пристрій стійко перенесе негаразди і буде довго служити. Ламаються iPad рідко, так що радіти функціоналу можна спокійно.

А функціонал великий. Техніка Apple-одна з найбільш функціональних і продуктивних в світі. Не кожен планшет може встати врівень з айпадом. IPad настільки просунуті, що навіть старі моделі (2011 Рік випуску!) не втрачають актуальності досі. Аналоги ж застарівають вже через рік.

Apple трепетно ставиться до програмної частини планшетів. Навіть найстаріші підтримуються та отримують оновлення. Завантажити програми можна лише з фірмового магазину, контент в якому проходить ретельну перевірку. IPad-унікальний планшет, якому не потрібно антивірус. А планшети на базі Android без антивіруса швидко заражаються і втрачають продуктивність.

Дизайн від Apple неймовірно стильний. Будь-який інтернет-магазин техніки Apple підтвердить: Планшети виглядають бездоганно. Лаконічні iPad-символ стилю і розкоші.

Айпад не кожному по кишені, але навіть це в Apple перетворили на плюс. IPad-гаджети елітні. Якщо ви можете собі дозволити планшет від Apple, це багато говорить про Ваш гаманець.

Вид

Жоден офіційний інтернет-магазин техніки Apple не назве видів планшетів: все це iPad. А ось виділити різні лінійки можна.

  1. Класичний. Додаткові слова в назві відсутні, є лише цифра. Останнім відмовився від кнопки»додому». Хороший інструмент для роботи і відпочинку з середнім набором функцій. Ціна для iPad досить бюджетна.
  2. Mini. Мініатюрна модель. Компактністю наближається до великого смартфону, але функцій як в простенькому ноутбуці. Зручно брати з собою.
  3. Pro. Професійний планшет, здатний повністю замінити ноутбук. Неймовірно функціональний і продуктивний. Мінус тільки один: ціна відповідна. З 2020 характерна особливість — квадратний блок камер на задній панелі.
  4. Air. Тонше, легше, компактніше класичного Айпад. Функціонал при цьому наближається до лінійки Pro, лише небагатьом до неї не дотягуючи. Потрібен легкий планшет, але функціональність Mini не влаштовує? Вам потрібен Air.