Корисні поради для тих, хто планує провести відпустку у Єгипті

У плані відпусткової подорожі Єгипет лідирує протягом багатьох років. Цю країну туристи люблять за доступні ціни, тепле море, цілорічний пляжний сезон та виліт із будь-якого великого міста України.Перш, ніж замовити тур на сайті у випадково знайденого в інтернеті туроператора, зверніться на молдавський otpusk.md, де можна порівняти вартість путівок, що горять на відпочинок в Єгипті, вибравши найпривабливіші цінові категорії.

Найоптимальнішим варіантом є тури, середня тривалість яких становить від 6 до 8 ночей. Батьки, які відпочивають з дітьми, віддають перевагу турам від 10 днів до 2 тижнів.

Сайт Otpusk.md вигідно відрізняється від конкуруючих ресурсів такими якостями:

  • тут клієнт знайде ціни на різні тури;
  • багато напрямків з можливістю вибору оптимального варіанта;
  • на головній сторінці сайту розміщена інформація про гарячі путівки за вигідною вартістю. Новини регулярно оновлюються.

У всіх 4 або 5-зіркових готелях харчування здійснюється за принципом «все включено». Дана категорія готелів є в Єгипті найпопулярнішою серед туристів, які приїжджають на відпочинок.

У Єгипті мандрівники знайдуть велику кількість готелів на будь-який рівень достатку. Можна вибрати для проживання з сім’єю, тільки для дорослої категорії відпочиваючих, для молодят і т.д.

Перевага використання сайту Оtpusk.md для вибору туру до Єгипту

На даному ресурсі можна знайти велику кількість турів різної вартості та у різні місяці року. Зважаючи на те, що літо в Єгипті триває цілий рік, для туристів України, найкращим часом для відпочинку є осінній період, коли клімат максимально наближений до українського літа.

У вартість туру включено послуги такого плану:

  • проживання та харчування в готелі;
  • авіапереліт;
  • трансфер;
  • страховка.

За бажанням можна знайти готелі, розташовані на першій і другій пляжних лініях, з аквапарком на території і т.д.

Сайт Оtpusk.md дарує своїм клієнтам можливість провести у Єгипті не лише відпустку, а й святкові дні чи пам’ятні дати. Якщо ви бажаєте провести свято на березі теплого моря, то придбанням путівок слід подбати заздалегідь.

Тут добре відзначатимуть новорічні свята. Для такого відпочинку ідеально підійде курорт у Шарм-ель-Шейху, оскільки наявність гір захищає від вітрів, що панують у зимовий період.

Добре святкувати в Єгипті травневі свята, тому що в цей період встановлюється прийнятна погода, подібна до українського літа.