Корисні поради щодо вибору книги для відпустки: що почитати

Відпустка — час відпочинку не тільки тілом, а й душею. Саме під час відпустки можна зануритися в цікаву книгу, яка займе нас під час дороги, не дозволить нудьгувати на пляжі, або складе компанію на вечірній терасі.

Міранда Джулай «Перша нехороша людина»

Роман «Перша нехороша людина» — трагікомічне оповідання, де відображений реальний і вигаданий світи. У романі автор оповідає про самотність, про любов і протилежності. За основу сюжету твору була взята досить харизматична, але в той же час чутлива героїня, яка нагадує кожного з нас своєю надмірною емоційністю.

Зеді Сміт «Про красу»

Роман «Про красу» — досить легкий і саркастичний твір, в якому протиставляються політичні погляди, мультикультуралізм і мистецтво. Головні герої твору — професори Белсі і Кіпс, які вивчають творчість Рембрандта.

Тоні Моррісон «Любов»

У книзі розповідається про неймовірну природу любові, про її багатобарвність і незбагненність. Героїні роману володіють усіма почуттями любові — пристрастю, власністю, злістю, жертовністю, тугою і ніжністю. При цьому, кожна героїня віддала своє серце Біллу Коузі – впливовому чоловікові, який, не дивлячись на свою загибель, не залишив їх.

Вірхінія Вальєхо «Любити Пабло, ненавидіти Ескобара»

Твір занурює читача у відносини з найвідомішим наркоторговцем. Сюжет сповнений злетів і падінь головного героя – Ескобара. Сповідь Верхінії Вальєхо — найвідомішої журналістки — виступає в якості екскурсу в епоху розвитку Медельїнського карателя, описуючи її з безліччю протиріч, яскравих фарб і небезпек.

Джордж Сондерс «Лінкольн в Бардо»

Твір прославився серед читачів за рахунок свого експериментального характеру, який розповідає про реалістичність і містичність.

Так, з точки зору буддизму, бардо виступає в якості проміжного простору, який розташовується між буттям і небуттям. Саме в цьому просторі і розгортаються всі події роману. Точкою відліку ж виступає загибель сина Авраама Лінкольна.

Ерве Базен «Подружнє життя»

Роман розповідає про всі складнощі сімейного життя. У центрі подій – сімейна пара: Абель Бретодо і його дружина Маріетт. Пара проживає кризовий період існування. Саме тому автор описує «нерухомість» шлюбу, оповідаючи про всі підводні камені.