На яких критеріях має засновуватися вибір плитоноски: корисні поради

Захисне спорядження необхідне збереження життя бійця на полі бою. Тому вибору надійної броні слід приділити особливу увагу. Відмінною альтернативою звичному бронежилету служать більш практичні та компактні плитоноски. Даний вид спорядження по суті є чохлом із кишенями для бронепліт. Відповідно плитоносок немає встановленого класу захисту, оскільки він визначається залежно від того, з якими бронеплитами використовується дане спорядження. Вибираючи плитоноски, варто віддавати перевагу продукції надійного виробника. Можна купити плитоноску в Києві на вигідних умовах у спеціалізованому магазині.

Переваги

Наразі плитоноски є невід’ємною частиною екіпірування бійця. До переваг такого спорядження відносять такі фактори:

  1. Мала вага плитоноски дозволяє довгий час перебувати в такому спорядженні, не відчуваючи при цьому втоми та дискомфорту. Бійці можуть здійснювати переходи великі відстані, швидко рухатися, витрачаючи мінімальну кількість енергії.
  2. Для сучасних плитоносок характерний високий рівень ефективності. Це спорядження використовують у комплекті з високоякісними міцними бронепластинами, які можна змінювати за потреби. Така броня захистить бійця від прицільного пострілу та уламків.
  3. Плитоноски можуть підганяти по фігурі бійця, щоб носіння даного спорядження було максимально комфортним.
  4. Плитоноска дуже швидко одягається і знімається за потреби.
  5. Для виготовлення плитоносок використовують високоякісні матеріали. Така тканина не боїться впливу вологи та сонячних променів, дуже міцна та довговічна, стійка до механічного впливу.
  6. Плитоноски оснащуються додатковими відділеннями, де можна переносити всі необхідні елементи.

Вибір

Вибираючи плитоноску, слід звертати увагу на найважливіші параметри подібних виробів:

  1. Спорядження має обмежувати рухливість бійця. Воно має бути легким та комфортним, відповідним особливостям фігури.
  2. Також необхідно оцінювати якість тканини, з якої виготовлена плитоноска. Тканина повинна бути щільною, дуже міцною, приємною на дотик. Усі кріплення мають бути надійними. Шви повинні бути рівними та акуратними.
  3. Перед покупкою слід оцінити рівномірність розподілу навантаження. Якісна плитоноска повинна забезпечувати рівномірне навантаження на всі групи м’язів. Це важливо задля збереження хорошої фізичної форми бійця.