Особливості працевлаштування у Європі: де шукати вакансії

У наш час багато людей мріють про роботу у країнах Європи. Це дійсно гарний вибір, адже можна працювати у комфортних умовах та отримувати високу заробітну плату. Робота за кордоном виправдає очікування, тому ви не пошкодуєте про своє рішення. Просто оберіть потрібну вакансію, щоб почати рухатися до своєї мрії.

Переваги роботи у Європі

Сильних сторін у такого вибору дійсно багато. Серед найбільш важливих моментів:

 1. Вас очікує висока заробітна плата. У середньому за місяць фахівці отримують до 2 066 євро. Такого рівня не досягти, працюючи у нашій країні.
 2. З боку працедавця повністю забезпечене виконання норм Трудового кодексу. Співробітники організацій будуть працювати у найбільш комфортних для них умовах.
 3. Ринок праці ємний, запропоновано дуже багато різноманітних вакансій. Ви можете знайти той варіант, що відповідає вашому досвіду, навичкам, кваліфікації.
 4. У Європі праця може супроводжуватися отриманням виду на проживання на території країни. Також вам вдасться отримати паспорт, легалізувати діяльність у майбутньому.
 5. Ви будете працювати згідно з офіційним контрактом. Це гарантія своєчасної оплати, безпечних умов роботи, щорічних відпусток та можливості оформити лікарняний наразі необхідності.

Завдяки цим перевагам робота у Європі заслуговує вашої уваги. Оберіть компанію та вакансію, перешліть своє резюме. Якщо відповідь буде позитивною, вам вдасться кардинально змінити своє життя на краще.

Особливості праці у Європі

У кожній країні Європи є свої індивідуальні механізми для працевлаштування іноземців. Але всі вони базуються на загальноєвропейських директивах. Якщо казати про ті правила, котрим ви повинні відповідати, можна виділити:

 • вам повинно виповнитися 18 років;
 • у вас має бути певна кваліфікація, достатній досвід, освіта відповідно до цікавої для вас посади;
 • важливе достатнє фінансове забезпечення для можливості проживати за кордоном за власний рахунок;
 • на території країни у вас повинне бути житло, але це питання нерідко вирішують працедавці;
 • ви не повинні мати судимість;
 • у обов’язковому порядку оформлюється медичне страхування.

У деяких ситуаціях потрібно підтвердити те, що ваш стан здоров’я дозволяє обіймати конкретну посаду. Для цього ви берете довідку з медичної клініки, яка доповнена усіма необхідними підписами та штампами. Конкретні умови для працевлаштування можна дізнатися, якщо звернутися до власника організації напряму!