Ремкомплекти: особливості, різновиди та вибір

Багато видів спецтехніки мають гідравлічні системи, що забезпечують її роботу в різних умовах. Подібне обладнання необхідно захищати від протікання рідини, проникнення пилу, проводити регулярну профілактику.

Для цього пропонується замовити ремкомплекти на https://store.aspua.com/remkomplekti/, вибравши із широкого асортименту.

Особливості пропозиції

Вінницька компанія «Альфасервіс Постач» пропонує гумотехнічні вироби та комплектуючі для забезпечення роботи пневматичних та гідравлічних систем. Одним із варіантів у її асортименті товарів є ремкомплекти для гідроциліндрів.

До складу такого набору можуть входити:

  1. Декілька ущільнювачів та манжети, які перешкоджатимуть протіканню рідини, забезпечать необхідну герметичність контуру.
  2. Пильовики, що захищають від проникнення дрібних механічних частинок зовні гідроциліндра.
  3. Напрямні втулки служать для централізації напряму руху штока гідроциліндра. Вони схильні до тертя і потребують регулярної заміни, щоб забезпечити точність переміщення деталі.
  4. Ущільнення для поршня і штока, щоб створити максимальну герметичність в циліндрі і між його елементами, що рухаються.
  5. Кільця запірні використовуються для фіксації всіх деталей всередині гідроциліндра.

Іншими словами, ремкомплект містить усі необхідні запасні деталі, які можуть замінити елементи вузла, що найбільш зношуються.

На сайті компанії реалізуються ремкомплекти спеціальної техніки відомих світових виробників JCB, MANITOU, EdBro та інших компаній.

Переваги

До реалізації пропонується оригінальна продукція, що підходить для конкретних моделей техніки. Кожен ремкомплект забезпечується фотографією, де можна побачити всі деталі, що входять до складу, дізнатися розміри та інші технічні параметри, розібратися для яких конкретно моделей техніки вони підходять. Для точного підбору вказується артикул виробів, він збігається з тим, що пропонує виробник.

На сайті є великий вибір запасних деталей, можна придбати різну за кількістю партію залежно від потреб замовника. Пересилання здійснюється у будь-який населений пункт країни.

Серед видів техніки, куди підходять дані ремкомплекти, виділяється будівельна, дорожня, підйомна. Купуючи запасні деталі на сайті магазину, одразу можна вирішити проблеми з гідроциліндрами у комплексі, створивши умови для його тривалої та напруженої роботи.