Упаковка для суші: особливості, різновиди та поради щодо вибору

Суші є популярним блюдом, яке замовляється для доставки додому або в офіс. Щоб зберегти товарний вигляд, температурні показники продукту, потрібна якісна упаковка.

Її пропонує компанія СушіПак, де всі вироби відповідають суворим санітарно-гігієнічним, естетичним вимогам.

Вибір упаковки

Придбання упаковки для закладів громадського харчування чи торгівлі має важливе значення, адже вона повинна виконувати функції збереження товару, і представляти його у найбільш приємному для покупця вигляді.

Спершу варто звернути увагу на безпеку суші. Тобто харчування не повинне піддаватися впливу зовнішніх факторів, бути надійно захищеним. При цьому тара також повинна перешкоджати впливу продуктів на руки, одяг та меблі. Тобто не пропускати олію, жир, інші субстанції назовні.

Матеріал упаковки не повинен вступати в реакцію з усіма інгредієнтами, не виділяти речовини під дією температури. Не можна, щоб тара змінювала смак та аромат виробів.

Транспортування товарів, збереження їхнього зовнішнього вигляду та інших якостей є найважливішим завданням упаковки. Вона повинна мати відповідну форму і розмір, що часто створюється з кількома відділеннями для різних видів суші, ролів, соусів.

Враховується матеріал виготовлення, закрита чи прозора коробка використовується, вартість оптової партії, адже тара є одноразовою. Важливо, щоб вона розкладалася у природі чи могла здаватися на вторинну переробку.

Різновиди

Існує два основних види упаковки для суші:

  1. Зі спіненого полістиролу відповідає вимоги міцності, санітарно-гігієнічним показникам, можуть зберігати температуру продуктів тривалий час. Мають продуману та міцну запірну конструкцію, яку можна швидко та легко відкрити та знову закрити. Використовується найчастіше при доставці суші додому чи офісу.
  2. Коробки з прозорого пластику є міцними, добре оберігають продукти від впливу зовнішніх факторів і можуть представляти суші покупцю в кращому вигляді. Не потрібно відкривати упаковку для вибору живлення.

Також поділ може йти за кількістю секцій, де виділяються коробки із загальним простором, та розділені на кілька частин. Є варіанти коробок, які можна використовувати як тарілку в точках швидкого живлення або при доставці.

Вибір залишається за виробниками суші, які враховують запити клієнтів, своє меню та варіанти продажу, доставки.