Різновиди пляжних іграшок та корисні поради щодо їх вибору

Пляж є місцем відпочинку і активних занять людей. Різноманітність дозвілля збільшиться, якщо взяти з собою іграшки. Вони можуть бути призначені для дітей і дорослих, допоможуть весело і з цікавістю провести час. Пропонується подивитися іграшки на toy-shop.com.ua, і вибрати найбільш підходящі варіанти.

Вид

Розподіл іграшок, які можна використовувати на пляжі, йде насамперед за віком. Є варіанти для самих маленьких, починаючи від року до трьох, років. Далі виділяється група, куди включаються діти аж до семирічного віку. Від 7 до 10 років і від 10 до 14 можуть використовуватися подібні варіанти предметів, тільки для більш старших вони будуть складніше.

Окремо варто виділити іграшки, які можна використовувати будь-яким категоріям людей, включаючи дорослих. Це перш за все м’ячі, фрісбі і подібні до них предмети. Пропонується купити іграшки на toy-shop.com.ua, де є великий асортимент подібних товарів.

Товари такого типу можна розділити на наступні категорії:

  1. Предмети для роботи з піском і водою, це можуть бути формочки, совки, лопати, відра і різні ємності. З їх допомогою можна будувати різні споруди, проводити розкопки та інші дії.
  2. Водні кулі, пістолети, бризкалки та інші варіанти розваг. Можна знайти іграшки на toy-shop.com.ua, які не цураються використовувати навіть дорослі для веселих розваг.
  3. Надувні іграшки, починаючи від рятувальних кругів і закінчуючи басейнами. Багато предметів можуть служити не тільки для розваг, але допомогти навчитися плавати.
  4. Предмети для групових ігор, серед них виділяються м’ячі, різні пристосування для активних занять.

Вибір

При підборі варто враховувати вікову групу дітей, підбирати для них іграшки відповідної складності і розмірів. Важливий також вага багатьох з них. Необхідно, щоб предметом можна було зручно користуватися, він був повністю безпечним в плані нанесення фізичних травм або появи алергічних симптомів.

Матеріал виготовлення не повинен містити шкідливих речовин, сама іграшка не виділяти неприємних запахів під дією високої температури і води.

Важливо врахувати інтерес дитини, який буде користуватися іграшкою. Наприклад, м’яч є універсальним варіантом, відповідним практично для будь-якого віку, проте не всі діти будуть грати в нього охоче.

Основними показниками стане міцність предмета, можливість його швидкого очищення від піску або води. Габарити також важливі, адже потрібно транспортування іграшок на пляж і з пляжу.