Що потрібно знати про LED-екрани: їх особливості та переваги

Головна особливість LED-екранів у тому, що вони складаються з багатьох світлодіодних елементів. У наш час ця технологія вважається найбільш прогресивною і має великий попит. Можна дізнатись про екрани, вивчивши докладнішу інформацію.

Переваги

Високий попит на LED-екрани обумовлений безліччю переваг такої техніки:

  1. Сучасні світлодіодні екрани дуже довговічні. Період їх експлуатації може сягати сотень тисяч годин.
  2. Оскільки конструкція світлодіодного екрану побудована за модульним принципом, можливе компонування кластерів у будь-якому порядку. Розміри екрану можуть виявитися як завгодно великими і вимірюватися десятками метрів. Є можливість створювати інформаційні табло та рекламні щити незвичайних форм.
  3. Монтаж та обслуговування LED-екранів дуже прості. Екран у будь-який момент можна розгортати, якщо виникає така потреба.
  4. Обладнання стійке до різних типів зовнішнього впливу і майже не потребує обслуговування. Якщо якийсь із модулів вийде з ладу, замінити його буде дуже просто.
  5. Якість зображення на LED-екранах дуже висока. Картинка виходить дуже яскравою, насиченою, контрастною. Яскравість легко регулюється відповідно до потреб користувача. Навіть при яскравому сонячному світлі з такого екрану можна легко читати текст.
  6. Точність кольору робить зображення особливо реалістичним.
  7. Динамічність зображення на LED-екранах дуже висока. Обробка сигналу, що управляє, відбувається миттєво. Таким чином, найдинамічніше відео на екранах даного типу відтворюється дуже якісно, без затримок.
  8. Можливе встановлення світлодіодних модулів на будь-які типи поверхонь, у тому числі і на криволінійні.
  9. Використання LED-екранів у різних сферах є дуже ефективним. Зображення на екрані даного типу виділяється на тлі стандартних вивісок та рекламних конструкцій, одразу ж захоплює увагу користувачів.

Застосування

Сфера застосування LED-екранів надзвичайно широка. Поза приміщеннями вони можуть використовуватися для влаштування зовнішніх вивісок, рекламних білбордів. За допомогою цієї технології виготовляють медіа-фасади.

Усередині приміщень LED-екрани часто можна зустріти у торгових центрах, розважальних закладах. Такі пристрої використовуються як інформаційні табло на вокзалах, в аеропортах.

Спортивні об’єкти та концертні майданчики можуть оформлюватися світлодіодними відеостінами.