Вибираємо таблетки від бліх та кліщів для свого собаки: якими вони мають бути

Захист собак від бліх та кліщів — це не тільки питання зручності, а й здоров’я домашнього вихованця. Ці паразити можуть спричинити різні захворювання, які можуть призвести навіть до серйозних ускладнень. Важливо використовувати ефективні засоби захисту, серед яких виділяють такі як спреї, шампуні, нашийники або краплі на холку.

Крім того, слід не забувати регулярно перевіряти собаку на наявність кліщів після кожної прогулянки та видаляти їх негайно. Ці прості заходи допоможуть зберегти здоров’я вихованця та мінімізувати можливість зараження та хвороби.

У магазинах для тварин представлений досить широкий асортимент різноманітних форм препаратів. Найбільш популярними та затребуваними на сьогодні є таблетки від кліщів для собак, які можна придбати за доступними розцінками.

Переваги таблеток

Зараз існує безліч різних варіантів, які підійдуть конкретній породі собак. Таблетована форма захисту від бліх і кліщів вважається найкращою завдяки наступним переважним сторонам і характеристикам:

  • вважається чудовим рішенням для цуценят (з урахуванням рекомендацій, написаних виробників);
  • універсальність застосування та наявність комбінованого ефекту, що значною мірою спрощує проведення процедури захисту;
  • препарат абсолютно безпечний як для самої тварини, так і навколо інших особин різного віку і, звичайно ж, людей;
  • таблетки на відміну інших форм діють кілька місяців;
  • наділені нейтральним запахом, тому не повинно виникнути будь-яких проблем із їх застосуванням.

Параметри вибору

Вибираючи найбільш підходящі для собаки таблетки, рекомендується звернути увагу на кілька важливих характеристик:

  • вага тварини та її вік — це необхідно знати для правильного розрахунку оптимального дозування діючого препарату;
  • тривалість захисного бар’єру — для мінімізації зараження та економії часу слід зробити вибір на користь тривалого терміну;
  • популярність виробника — ім’я бренду відіграє важливу роль при купівлі, тому що гарантує високу якість товару та його ефективність (це відноситься насамперед до Collar, Zoetis, а також НексГард та Бравекто);
  • вартість — ціна на працюючий та якісний товар просто не може бути низькою. Це слід мати на увазі, щоб не нарватися на будь-яку підробку.