Як правильно здійснити установку теплої підлоги своїми руками

Тепла підлога давно перестав бути новинкою або розкішшю. Сьогодні-це просто один із засобів обігріву приватного будинку або квартири.

Залежно від квадратури площі, тепла підлога може служити як основним обігрівом, так і додатковим, можна замовити підлогу на https://electro-shop.in.ua/.

Фахівці, що займаються монтажем теплої підлоги, дотримуються думки, що для заміського будинку оптимальним варіантом стане водяний варіант. Він добре зарекомендував себе при роботі на великих площах і може функціонувати від будь-якого опалювального котла. Важливою перевагою є можливість його монтажу під предметами інтер’єру, що неприпустимо при укладанні електричної теплої підлоги.

Щоб Тепла підлога вийшов якісним, необхідно дотримуватися ряду правил:

  • основа повинна бути ретельно вирівняна;
  • обов’язкове викладання гідробар’єру, щоб захистити основу від вологості;
  • дана конструкція вимагає укладання теплоізоляційного і пароізоляційного шарів;
  • обов’язкове армування підстави за допомогою сітки з 15-сантиметровими осередками;
  • в процесі монтажу труб, стежте за тим, щоб довжина одного контуру варіювалася від 80 до 100, але не більше. У приміщеннях з великою квадратурою допускається формування декількох контурів.

Приступаючи до самостійного виготовлення теплого водяного статі, уважно вивчіть всі нюанси або подивіться тематичне відео в Інтернеті.

Поради по правильному монтажу теплої підлоги

Приступаючи до виготовлення даної системи опалення, важливо правильно виконати попередні розрахунки. Для цього необхідно знати, скільки відсотків тепла втрачається і в яких місцях будинку це відбувається.

У звичайному будинку втрати тепла відбуваються через:

  • вікна та двері. У них найвищий показник тепловтрат-40%;
  • стіни забирають 25% тепла;
  • дах трохи відстає від стін. Тепловтрати прирівнюються до 20%;
  • пол найслабший на віддачу тепла, його відсоток становить 15.

Тому, при плануванні теплої підлоги необхідно точно знати з якого матеріалу зведені стіни і яка їх товщина. Провести виміри площі вікон і дверей, звернути увагу на матеріал виготовлення, так як він має значення.

Крім зазначених параметрів, потрібно розібратися з утеплюють елементами будинку, дізнавшись їх товщину і до отриманого результату додати температурний режим вашого регіону.

Врахувавши вищеперелічене, ви зможете правильно розрахувати і виготовити тепла підлога, який стане надійним обігрівом в зимові холоди.