Різновиди пилок для нігтів і корисні поради по їх вибору

Догляд за нігтями — це мистецтво. І шедевра не отримати без правильних інструментів. Рівних акуратних нігтів не добитися без пилочки. Тільки далекі від догляду за зовнішністю думають, що купити пилочки на https://tatashop.pro/pylochky/ легко: існує багато різновидів цих корисних штучок. Буде потрібно деякий досвід.

Різновиди

Пилки для нігтів роблять з різних матеріалів.

  1. Картон і пінопласт. Одноразові інструменти, які часто зустрічаються в манікюрних салонах. Їх зручно взяти з собою в поїздку. Стерилізувати неможливо.
  2. Пластик. Довговічніше картону і пінопласту, але теж не підлягає стерилізації. Дешевий варіант для дому та нерегулярного догляду.
  3. Стекла. Легко стерилізується, при правильному зверненні служить довго. Дуже добре справляється з натуральними і навіть з штучними нігтями.
  4. Кераміка. Властивостями нагадує скло, але підходить тільки для натуральних нігтів. Особливо ламких і розшаровуються: керамічна пилка діє дуже дбайливо.
  5. Сталь. Сама довговічна пилка, не призначена для натуральних нігтів рук. Для педикюру підходить. Справляється навіть з жорстким гелем.
  6. Дерево. Рідкісний матеріал, який важко дезінфікувати. Зазвичай використовується для педикюру.

Форми теж бувають різні. Найпопулярніша-стандартна пряма пилка. Банан (бумеранг, дуга) — вигнутий інструмент, що дозволяє легко отримати округлу форму. Півмісяць (півколо) — пряма з одного, дугоподібна з іншого боку універсальна пилка. Для довгих нігтів найзручніше ромбовидна форма. А сильні Бафи підходять для фінішної обробки.

Як обрати пилочку

Абразивність у пилок для нігтів різна. Вона виражається в гритах. Чим більше число, тим м’якше і делікатніше діє інструмент.

  1. 80 грит-догляд за найміцнішими штучними нігтиками.
  2. 100-170 грит — для штучних нігтів.
  3. Від 120 грит — для педикюру.
  4. Від 180 грит — для власних нагідок, гель-лак такий абразив не візьме.
  5. Від 280 грит — для ламких і ослаблених нігтьових пластин.
  6. Від 400 грит-для шліфування поверхні.
  7. Від 1000 грит — для полірування поверхні.

Очевидно, що потрібно мати в арсеналі кілька пилок. Для ніг і рук потрібні різні інструменти — відповідної абразивності. Форма пилочки пов’язана з формою (округла або пряма) і довжиною (ромбовидні — для довгих пластин) нігтів.

Найкраще тримати вдома скляний або керамічний інструмент для рук, пару бафів різної зернистості для фінішної обробки, сталеву або дерев’яну пилку для педикюру. На роботу брати прилад із пластику — на випадок, якщо знадобиться оновити манікюр. У подорож-набір одноразових пилок в індивідуальних упаковках.