Вибираємо ляльок для дитини: що придбати та чому

Ляльки все ще залишаються одними з найпопулярніших іграшок і підходять для дітей на будь-який вік. Це незамінна подружка для рольових ігор, обіймів і розради. Ляльки – це товариші по іграх як для смутку, так і для радості. Діти люблять грати з ними в «тато, мама, дитина» і таким чином відтворювати досвід свого власного світу. Вони з любов’ю піклуються про своїх лялькових дітей, годують і перевдягають їх. Вони розчісують волосся, купають їх і знову одягають. Таким чином вже на ранній стадії вони вчаться брати на себе відповідальність і обробляти почуття та переживання. Коли діти сумують, лялька стає розрадником.

Тож не зволікайте і замовляйте красиву подружку для своєї дитини вже зараз на сайті Devilon.ua. Тут представлені як м’які ляльки, так і класичні дівчатка з гнучкими ногами та руками.

Різновиди ляльок

  1. Дуже популярним видом є лялька-одягалка, найвідомішим варіантом якої є Барбі. Її можна одягати, роздягати, змінювати її стиль. Наприклад, ви можете одягнути її так, ніби вона збирається у відпустку або в басейн, а через деякий час вже їде на вечірку і тому потребує ефектну зачіску та розкішну сукню. Дівчата просто обожнюють грати в такі ігри разом з подружками, то не треба їх відривати.
  2. Функціональна лялька здатна пити, їсти, говорити або плакати. Вона може видавати різні звуки, закривати очі та сміятися. Коли ляльку годують з пляшечки, вона ворушить ротом, а потім робить свої справи в підгузок або горщик, як справжня дитина.
  3. Пупси — це іграшки, за допомогою яких ваша дитина може розігрувати повсякденні ситуації особливо реалістично. На відміну від функціональних ляльок, пупси дуже схожі на справжнього малюка і, відповідно, менші за розміром.
  4. Ганчіркові ляльки особливо м’які, приємні та тактильні. Ще одна перевага полягає в тому, що при неправильному використанні дрібні частинки не можуть випадати. Тому ця іграшка також підходить для дітей віком до 36 місяців.
  5. Ручні ляльки також виготовлені з тканини, але мають отвір внизу, куди ви або ваша дитина можете просунути руку. Тоді ви зможете розігрувати багато історій, майже як у ляльковому театрі.

Всі вони сприяють розвитку моторики малюків. Обрати одну з таких іграшок ви можете в каталозі інтернет-магазину “Девілон”. При замовленні зверніть увагу, що деякі іграшки не підходять для дітей віком до трьох років. Багато з них мають маленькі деталі, які можуть від’єднатися та бути проковтнутими. Потрібну інформацію щодо свого вибору ви завжди можете отримати у консультантів магазину.