Особливості використання ilooda Secret RF: для чого він потрібен

Косметологія-одна з найбільш розвиваються галузей, і Південна Корея — визнаний лідер в ній.

Доглядові засоби, макіяж, БАДи, косметологічна техніка — Південна Корея залишає інші країни далеко позаду. Доводить це і ilooda Secret RF, нова розробка, сьогодні доступна всім жителям України. Але перш ніж подивитися апарат на https://alfaspa.ua/obladnanya/ilooda/ilooda-secret-rf.html, треба розповісти про нього пару слів: без деякого пояснення ilooda Secret RF здається чимось середнім між магією і шахрайством.

Радіочастотний ліфтинг

Принцип, реалізований в пристрої, в більш простому вигляді існував і раніше. Це радіочастотний ліфтинг, можна також зустріти назву «RF-процедури». Косметологічні прилади, створені для нього, точково випускають радіохвилі. Вони активують процеси в шкірі і під нею, прогріваючи тканини. В першу чергу ліфтинг впливає на жировий шар, змушуючи його розсмоктуватися, в другу стимулює природне вироблення колагену. Йде жирок, шкіра стає підтягнутою, еластичною радіочастотний ліфтинг розгладжує рубці і дрібні зморшки, а також в цілому робить шкіру молодшою.

При цьому процедура неінвазивна, адже пошкодження шкіри не відбувається. RF-пристрої можна застосовувати для будь — якого типу шкіри, на будь-якій ділянці-навіть в зоні навколо очей! Реабілітаційний період відсутній, адже при відсутності пошкоджень буквально нема чому відновлюватися. Відразу після процедури можна займатися своїми справами.

ilooda Secret RF

Корейський апарат реалізує інший принцип. Замість неінвазивної насадки-картридж зі стерильними голками. Вони занурюються в шкіру на задану глибину, а далі працюють радіохвилі. Досить інтенсивний нагрів призводить до термокоагуляції, а вона ефективно розгладжує, омолоджує, очищає шкіру. За допомогою ilooda Secret RF можна підтягнути шкіру обличчя, позбутися від вугрової висипки, пітливості, гіперпігментації, розтяжок, судинних зірочок. Рідкокристалічний дисплей повністю відображає процес і дозволяє контролювати його у всіх подробицях.

RF-апарати бувають декількох типів. ilooda Secret RF одночасно є біполярним і монополярним, вільно перемикаючись між різними режимами роботи. Золоте покриття на голках сприяє дезінфекції, а картриджі впливають максимально дбайливо (реабілітаційний період — всього дві години). Серед переваг ilooda Secret RF-великий вибір голок для різних процедур, недорогі картриджі, готові протоколи лікування. Не дивно, що апарат такий популярний в США і Європі, а тепер і на Україні.